reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prywatne ubezp. medyczne

reklama
Z pracy kiedyś miałam, kolejki do specjalistów krótsze niż na NFZ, ale to nie znaczy, że jakoś super nie wiadomo jak wybitnie tam jest. Nieraz do rodzinnego czekałamz tydzień-dwa, biurokracja jak wszędzie, jak na USG miałam iść piętro wyżej, to najpierw skierowanie od pani z piętra niżej, rejestrowanie piętro wyżej i czekanie :D potem z wynikami piętro niżej się zarejestrować. Także no jak wszędzie, ale większy dostęp do specjalistów niż na NFZ i przychodnia jakaś taka nowocześniejsza i bardziej czysta wizualnie.
 
Ja mam z pracy medicover i jestem b zadowolona, ale mam prawie za free (40zl na mc). w cenie usg 4d, badania bety, caly profil tarczycowy itd...
 
Widziałam opcję prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego i nawet zastanawiałam się nad możliwością wykupienia. Ale potem pomysłałam sobie,ze wcale tak często nie chodzę do tych lekarzy tak więc nie widziałam sensu... Jestem zdania,że o wiele lepiej zastanowić się nad dobrem dobrej przychodni na narodowy fundusz zdrowia, w której nie będzie problemu z zapisaniem się na wizytę. Link do: Jak wybrać przychodnię zdrowia? | i-medycyna.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry