reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prywatni ginekolodzy Bielsko-Biała

Olcia_87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2010
Postów
347
Miasto
Oxford UK / Bielsko- Biała
Witam Was dziewczyny:-)
Zakładam taki temat poniewaz mysle , ze mi pomozecie, a wiec szukam dobrego ginekologa nie koniecznie drogiego. Przyleciałam wlasnie z UK i chciała bym umowic sie na wizyte lecz nie mam pojecia do kogo hmm moze znacie jakis dobrych ginekologów?? chce zrobic oglnie badanie i USG sprawdzic czy wszystko jest w porzadku. Prosze o Wasza pomoc
z góry bardzo dziekuje
Pozdrawiam Olga
 
reklama
Ja tylko rodziłam w Bielsku. Natomiast wysłuchałam całe mnóstwo świetnych opinii o dr Wojciechu Biernackim (nie wiem jak cenowo!). Tak gdzie odbywał się mój poród on pracuje (Eskulap). Moje koleżanki,znajome,które miały z nim kontakt bardzo go polecają.
 
CHODZE do Dr Stoleckiego. Prywata oczywiście. kasuje równo za wszystko. szok.
każda wizyta 100 no ale to nie najwyżej. Eskulap bierze więcej, bo chyba juz 180 zl.

Stolecki przyjmuje na dwie ręce: każe sie rozebrać i połozyc a idzie do innej pacjentki robic usg. - szok jaki pośpiech:no:.
 
Ja chodzę do dr Agnieszki Zemanek-Wojnowskiej i jestem bardzo zadowolona. Ona przyjmuje na Sobieskiego. Płacę od 100 do 150 zł, zależy jakie badania wykonuje. Pełen "przegląd" i usg to 120zł.
Też słyszałąm świetne opinie o Biernackim, ale podobno ciężko się do niego dostać i chyba mnie nie stać na tak drogie wizyty...
 
Ja chodziłam do Pani Małgorzaty Maczyńskiej - świetna fachowiec, uratowała moją ciążę , oprócz gabinetu prywatnego pracuje w wojewódzkim na patologii jest tam szefową i tam też rodziłam - POLECAM!!!

wizyta z usg i badaniem - 100zł
 
Witam.
Ja też chodzę do dr Wojnowskiej, póki co jestem bardzo zadowolona, mimo że do najtańszych nie należy:)
 
witam wszystkie ;)
a ja mam pytanie co do dr Lidii Polak, jakim jest ginekologiem i czy są u niej duże kolejki, ponieważ dzisiaj zadzwoniłam aby się umówić, na dany termin, a Pani dr powiedziała, zebym po prostu przyszła i nie ma potrzeby zapisu ;)

Pozdrawiam serdecznie :)
 
CHODZE do Dr Stoleckiego. Prywata oczywiście. kasuje równo za wszystko. szok.
każda wizyta 100 no ale to nie najwyżej. Eskulap bierze więcej, bo chyba juz 180 zl.

Stolecki przyjmuje na dwie ręce: każe sie rozebrać i połozyc a idzie do innej pacjentki robic usg. - szok jaki pośpiech:no:.
Szok to nie pośpiech tylko lekka niekompetencja strach się bać

Ja moge polecic 2 lekarzy dr Bargiel tyle że wizyta 150 z usg i dr Baliś wizyta 100zł z usg 3d
 
reklama
Eni ja nie zdecydowałam jeszcze. Ogólnie nastawiam się na cesarkę z powodów zdrowotnych i dlatego myślałam o tym Esculapie. Gdyby nie cesarka to na pewno poszłabym na Wyspiańskiego. Muszę to jeszcze przedyskutować z rodzinką i lekarzem :)
 
Do góry