reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prywatni ginekolodzy Bielsko-Biała

Dzis mam wizyte u Stoleckiego, dziwnie tak teraz w 5 m-cu zmieniać lekarza a może wcale na to nie patrzeć. Niewiem. Fakt ze szybko szybko u Stoleckiego, ale Balis tez pracuje na Wyspianskiego i jak tu zmieniac z kolegi na kolege?...............hmm musze pomyslec .
 
reklama
Eni jakby się zastanowić to połowa lekarzy z bielska tam pracuje...:) leżałam na Wyspiańskiego miesiąc na ginekologi i naprawdę przewijali się tam dziesiątkami- szczególnie na obchodach:-)
a tam z kolegi na kolegę- wybierz tak żeby dla Was było dobrze, w końcu to Wy jesteście najważniejsi:tak:
 
Wczoraj zaliczyłam wizytke. jednak WYSZŁA SHE. A tak nastawiłam sie na chłopca. No cóz.
odnosnie mojego prwadzącego- jak zwykle szybko szybko:baffled:
13,12 w mojej przychodni na Pszennej ide do jakies Stankowskiej - nie znam zupelni nic o niej, ale niech sprawdzi mojego prowadzącego dotychczas, bo kasa kasa a tu na NFZ bedzie tez z usg i może odpowie mi wolniej na moje pytania?! zobaczymy.

A może któraś z was wie cos o niej?
 
o położnych nic niestety nie wiem, tam ginekologia i położnictwo są osobno, słyszałam co prawda od dziewczyn które tam leżały że jest jakaś bardzo fajna pani położna ale niestety nie interesowałam się tym bo ja na 99% będę miała cesarkę.
 
Jesli chodzi o Esculapa i Biernackiego To wiadomosci mam z pierwszej ręki bo on prowadzi moją ciąże. I w esculapie bede rodzić.
Cena wizyty to 90 zł. USG kolejne 90zł. Więc zalezy jak wypadznie. Ale zazwyczaj płacę 90zł.
Poród - bez znaczenia czu sn czy cc 490 zł ( razem z wizytą u ginekologa i anesteziologa).


A Baliś. No cóż. prowadził moja pierwszą ciąże. I az do terminu było wszystko ok. A potem delikatnie rzecz ujmując zostawił mie samej sobie. zero zainteresowania. Mimo , że byłam juz w 42 tc. I własnie w tedy po raz pierwszy trafiłam do Esculapa.
 
odnośnie Balisia - robił mi laserowe usunięcie nadżerki- polecam bo robi to szybko i bezbolesnie. 200 zl i po sprawie.:-)

Stolecki szybko szybko. Więc zmieniam go i przenosze się do NFZ , bo okazało sie ze w mojej przychodni jest położna z Wyspiańskiego. Monika Stankiewicz (chyba tak). Zobacze jaka jest, mam nadzieje ze bedzie mnie prowadzić już do konca.
 
dziewczynki wczoraj dopiero odkryłam to forum a dziś wpadłam na mamusie z B-B :-D
super !
Moją ciążę prowadzi dr Baliś, usg robi co miesiąc na każdej wizycie, wszystkie badania są w cenie (100zł), trafiłam do niego z bólami w podbrzuszu i skurczami - uratował mojego synusia !
Dowiedziałam się o nim w czasie ciąży kuzynki, która do niego chodziła, urodziła w kwietniu, na Wyspiańskiego (zaplanowana cesarka) i bardzo chwaliła. Jak tylko miał dyżur przychodził, pytał jak się czuje.
Ostatnio wysłałam do niego koleżankę która chodziła do Krysty i znalazł wadę serduszka u jej synusia czego tamta przez ponad 6 miesięcy nie zauważyła!:-( teraz jeździ gdzieś do katowic do pani kardiolog która się specjalizuje w takich przypadkach no ale przynajmniej ktoś już działa - strach pomyśleć o by było gdyby nikt tego nie wykrył.........
 
Chyba tu moje pytanie będzie bardziej na miejscu.... :zawstydzona/y:
Czy któraś z was może polecić jakąś dobrą położną z Wyspaińskiego i ewentualnie dać znać czy warto opłacać jakąś prywatnie? Czy po prostu zdać się na los.......:-)
 
reklama
mamii - ja obecnie chodziłam (czas przeszły) do STOLECKIEGO kolega Balisia ze szpitala. Co m-c 100 albo więcej bo dodatkowe badania - wkurza mnie to.
Moja znajoma prowadzi przychodnie na ul. Pszennej 11 w B-B tam pracuje ginekolog-połoznik Monika Stankiewicz 9CHYBA TAKIE NAZWISKO) DO KTÓREJ IDE I RAZ 13,12 to z miłą checia dam Ci znac jaka jest. Ona tam na Wyspianskiego ma swoje pacjentki i podobno prowadzi przez poród. Ale sama musze sie dopytac co i jak. Więc w poniedziałek czytaj napewno napisze.
Wizyta jest ustalana b. szybko i na NFZ z usg. Jest tam nawet połozna środowiskowa która odpowie na jakiekolwiek Twoje pytania jesli cos nie dopytałas DR Moniki.

Ja rodzic chce w szpitalu więc szukam tam tez polożnej.
Termin mam na 01 maja ale pewnie ten termin i tak nie wchodzi w gre.
 
Do góry