reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prywatni ginekolodzy Bielsko-Biała

Fajnie czekam w takim razie na odpowiedź
Ja u Balisia płacę 100zł al już nic więcej wszystkie badania mam w cenie i do tego ma usg 4d :-) z każdego co miesiąc dostajemy płytkę z filmem maleństwa więc na lekarza nie narzekam. Tyle, że przy porodzie będzie pewnie tyle co nic - normalka. Więc chciałabym jakąś zaufaną położna bo to ona odwala całą robotę :-(
 
reklama
chodze na NFZ do Moniki Stankiewicz ( czy jakos tak) nawet spoko jest, poleciła mi polozne dwie. Beate lub Iwone. Nieznam ich wogóle. W poczekalni jakas dzieczyna mowiła ze obie sa fajne. TYle wiem.
 
witajcie,
jezeli chodzi o polozna to polecam pania Iwonke z wyspianskiego, jest to starsza polozna przy tym oddzialowa i jest naprawde super kobieta:) ja mialam cc ale to wlasnie ona mnie przygotowywala do porodu i jest to kobieta przy ktorej sie posmiejecie i poplaczecie...naprawde zlota babka..pozniej czesto zagladala do mnie na sale i do dzis mamy kontakt bo zawozilam ubranka po moich chlopakach te najmniejsze bo w szpitalu maja takie bardzo kiepskie te ubranka...zachecam do zawiezienia paru kaftanikow, bodziakow czy spiochow do szpitala bo panie z nowordkow sie uciesza i przydadza sie tym ktorzy ich naprawde potrzebuja.
Jezeli ktoras z was chcialaby nr telefonu do pani Iwonki to z checia przekaze przez priva...naprawde cudowna a przy tym swietna w tym co robi:)
 
Lona kochana znieba mi spadłas dosłownie. Własnie niewiem czy Iwopne czy beate jako połozna wybrac. Piszesz o iwonie, ale czy ona tez poda np znieczulenie do szycia , czy jest z Toba ciagle - juz panikuje a juz nie wspomne o maju 2011.
 
Witam dziewczyny jestem na tym watku pierwzszy raz bo dopiero dzis odkrylam. Ja rodzilam na Wyspianskiego we wrzesniu 2010 i mialam swoja polozna - pania Ule. Bardzo polecam:) Gdyby nie ona to nie wiem czy bym trzy dni nie rodzila a tak troszke mi przyspieszyla i ulatwila zadanie. Jesli ktoras chetna to piszcie, podam nr tel.
 
reklama
witajcie,
jezeli chodzi o polozna to polecam pania Iwonke z wyspianskiegoJezeli ktoras z was chcialaby nr telefonu do pani Iwonki to z checia przekaze przez priva...naprawde cudowna a przy tym swietna w tym co robi:)

Lona - bardzo proszę o kontakt do tej Pani. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry