reklama

Prywatny Szpital Położniczo Ginekologiczny na Łubinowej 3 w Katowicach

Temat na forum 'Śląsk' rozpoczęty przez Paula_, 29 Lipiec 2012.

1. Paula_

Paula_ Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej Kobietki :-)

Czy któraś z Was rodziła w tym szpitalu albo macie może jakieś informacje dotyczące tego właśnie szpitala od znajomych?
    Czekam na opinie ;-)

Buziaczki

2. kkasia79

kkasia79 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    .

Ostatnia edycja: 26 Wrzesień 2017
  3. reklama
  4. Paula_

Paula_ Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jasne, że nie za późno :-) liczy się każda pomocna opinia ze strony mamusiek :tak:
    dzięki wielkie za info kkasia79 ;-)

Mam jeszcze takie pytanko, czy orientuje się któraś z osóbek, czy nie posiadając ubezepiczenia w NFZ (brak pracy itp.), ale prowadząc ciążę u jednego z lekarzy z Łubinowej poród jest "darmowy" w ramach wizyt w trakcie ciąży, czy w tedy normalnie płacimy za niego 5 000,00 zł zgodnie z prywatnym cennikiem ?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 Wrzesień 2012
  5. Kluska79

Kluska79 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Mam jeszcze takie pytanko, czy orientuje się któraś z osóbek, czy nie posiadając ubezepiczenia w NFZ (brak pracy itp.), ale prowadząc ciążę u jednego z lekarzy z Łubinowej poród jest "darmowy" w ramach wizyt w trakcie ciąży, czy w tedy normalnie płacimy za niego 5 000,00 zł zgodnie z prywatnym cennikiem ?
    [/QUOTE]

A mąż jej do swojego ubezpieczenia nie dopisał? jak nie ma męża może się zgłosić do Urzędu Pracy jako bezrobotna i będzie wówczas ubezpieczona.
    Ale z tego co wiem każda ciężarna jest ubezpieczona przez państwo , na łubinowej jak się nie ma karty nfz wystarczy podać nr pesel

6. kkasia79

kkasia79 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    .

Ostatnia edycja: 26 Wrzesień 2017
  7. Paula_

Paula_ Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kluska79 przyjaciółka ma męża i ma u niego wykupione jakieś ubezpieczenie, być może ono wystarczy do tego, żeby miała poród w ramach NFZ na Łubinowej ;-) Kurcze ja to jestem jednak ciemna masa w tych wszystkich ubezpieczeniach itp. urzędowych sprawach :zawstydzona/y:

kkasia79 dziękuję Kochana za obszerną informację :tak: z tego co czytam wychodzi, że są dla niej dosyć duże szanse na "załapanie się" na poród na Łubinowej w ramach NFZ :-)

Przekażę informację przyjaciółce, a reszty niech dopyta się już na miejscu :tak: Jeszcze raz pięknie dziękuję babulce :wink:

Poleć forum