reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prywatny Szpital Położniczo Ginekologiczny na Łubinowej 3 w Katowicach

P

Paula_

Gość
Hej Kobietki :-)

Czy któraś z Was rodziła w tym szpitalu albo macie może jakieś informacje dotyczące tego właśnie szpitala od znajomych?
Czekam na opinie ;-)

Buziaczki
 
reklama
Jasne, że nie za późno :-) liczy się każda pomocna opinia ze strony mamusiek :tak:
dzięki wielkie za info kkasia79 ;-)

Mam jeszcze takie pytanko, czy orientuje się któraś z osóbek, czy nie posiadając ubezepiczenia w NFZ (brak pracy itp.), ale prowadząc ciążę u jednego z lekarzy z Łubinowej poród jest "darmowy" w ramach wizyt w trakcie ciąży, czy w tedy normalnie płacimy za niego 5 000,00 zł zgodnie z prywatnym cennikiem ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mam jeszcze takie pytanko, czy orientuje się któraś z osóbek, czy nie posiadając ubezepiczenia w NFZ (brak pracy itp.), ale prowadząc ciążę u jednego z lekarzy z Łubinowej poród jest "darmowy" w ramach wizyt w trakcie ciąży, czy w tedy normalnie płacimy za niego 5 000,00 zł zgodnie z prywatnym cennikiem ?
[/QUOTE]

A mąż jej do swojego ubezpieczenia nie dopisał? jak nie ma męża może się zgłosić do Urzędu Pracy jako bezrobotna i będzie wówczas ubezpieczona.
Ale z tego co wiem każda ciężarna jest ubezpieczona przez państwo , na łubinowej jak się nie ma karty nfz wystarczy podać nr pesel
 
Kluska79 przyjaciółka ma męża i ma u niego wykupione jakieś ubezpieczenie, być może ono wystarczy do tego, żeby miała poród w ramach NFZ na Łubinowej ;-) Kurcze ja to jestem jednak ciemna masa w tych wszystkich ubezpieczeniach itp. urzędowych sprawach :zawstydzona/y:

kkasia79 dziękuję Kochana za obszerną informację :tak: z tego co czytam wychodzi, że są dla niej dosyć duże szanse na "załapanie się" na poród na Łubinowej w ramach NFZ :-)

Przekażę informację przyjaciółce, a reszty niech dopyta się już na miejscu :tak: Jeszcze raz pięknie dziękuję babulce :wink:
 
Do góry