reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prywatny żłobek w Łodzi??

reklama
Witajcie!! Szkukajac zlobka lub przedszkola dla mojego 3-letniego syna trafilem do tego blogu. Prosze pomozcie. Akualnie poszukuję dla niego żłobka (lub przedszkola) w Lodzi, do tej pory jest z Babcia, a wydaje sie ze lepiej bedzie czul sie z dziecmi. Niestety wszedzie brak miejs-moze jakis prywatny domowy zlobek, przedszkole lub cos podobnego. Proszę o pomoc. Poradę. Gdzie się zwrócić?
 
Tez szkukam dla Syna prywatnego zlobka i nic nie znajduje. Sa jedynie prywatne przedszkole, ale tez nieliczne.
 
żłobków prywatnych w Łodzi nie ma, wiem bo dzwoniłam nawet do UMŁ, a prywatne przedszkole wiem że fajne jest na Pasterskiej na Bałutach, mieści się w budynku kancelarii kościoła
 
:-(Dziekuje za informacje. Niestety wydaje sie ze szukanie prywatnego zlobka jest skazane na niepowodzenie. Jest co prawda kilka prywatnych przedszkoli, ale nie ma w nich juz miejsc i znajduja sie w odleglych dzielnicach miasta od naszego mieszkania. Szkoda:-(
 
My też szukaliśmy prywatnego żłobka w Łodzi, ale niestety :no: Zdecydowaliśmy się na żłobek na Marusarzówny, bo tam jest taka grupa wiekowa dla mojej Marysi. Na razie chodzimy sobie razem na jakieś 2 godzinki i przyzwyczajamy się do nowego :tak: i jak na razie to nie jest tak źle. Zobaczymy jak będzie później, gdy Mania będzie tam zostawa sama:confused: a to już wkrótce :szok:
Jesteśmy dobrej myśli :tak:

 
Wczoraj zapisalem Malucha do zlobka na Harcerzy Zatorowcow(na Teofilowie). Niestety na liste rezerwowa - jest 54 na 40 miesc. Ale moze od stycznia zwolnia sie jakies miejsca. No coz nadzieja. Ale jekbyscie uslyszaly o jakims domowym zlobku lub przedszkolu to bardzo prosze o kontekt.
 
reklama
Bardzo Fajne Przedszkole - Prywatne Jest Na Ul Organizacji Win. Przedszkole Nazywa Się Kornelówka I Moj Syn Konczył Tam Zerówkę. Wiem Ze Od Tego Roku Działa Tam Specjalna Nowa Grupa Dla Najmłodszych - Coś Takiego Jak żłobek. Oni Mają Swoją Strone Internetową Tak Ze Mozna Sprawdzic. Poza Tym Na Moim Osiedlu, Czyli Na Zielonym Romanowie Jest Tez Prywatne Przedszkole I Ponoc Przyjmują Dzieciaczki Od 1 Roku.
 
Do góry