reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prywatny żłobek w Łodzi??

Dziekuje bardzo za namiary. Sprawdze te przedszkola. Sa co prawda dalego od Teofilowa gdzie mieszkam, ale samochodem moze daloby sie jakos tam dojechac. Bardzo sie ucieszylem z informacji, bo wydawalo sie ze w Lodzi jest kopletna posucha.
 
reklama
są dwa przedszkola w których na pewno powstały grupy dzieci żłóbkowych, są to przedszkola prywatne, jedno to KORNELÓWKA, na ulicy organizacji win, a drugie jest na osiedlu zielony romanów, przy Aleksandrowie.
 
Arek a byłeś w tym żłobku na Harcerzy zatorowców? Jakie tam są warunki, jakie duże grupy, widziałeś sale, panie itp. Masz jakieś spostrzeżenia? Zamierzam Olka zapisać do grupy rezerwowej, nie mam potrzeby wysyłac go pilnie, ale jakby się udało to moja mama miałaby lżej. Podziel się ze mną spostrzeżeniami i opinią, bo ja jeszcze spróbuję w tym żłobku na Rydzowej.
A nie wiesz czy dziecko może być na liście rezerwowej w dwóch żłobkach?
Pozdrawiam!
 
Nie bylem w salach, rozmawialem jedynie z dyrektorka tego przedszkola, wydala sie rozsadna. Co mnie przekonalo to po pierwsze wiadomosc, ze sami w tym zlobku zachecaja rodzicow aby przez pierwsze dni przychodzili i zostawali razem z dzieckiem, tak wiec mozna wtedy zobaczyc jak opiekunki zajmuja sie dziecmi. Poza tym pod koniec roku szkolnego dzieci z tego zlobka poznaja przedszkole przy Zatorowcow - a do tego przedszkola chce poslac syna od wrzesnia. W zlobku jest 40 dzieci i cztery grupy. Niestety na razie nic wiecej nie moge napisac.
Wydaje sie ze mozna zapisac dziecko do wiecej niz do jednego zlobka. Zastanawiam sie nad zapisaniem syna do zlobka na Rydzowej, ale nie wiem czy tam prowadza nawet liste rezerwowa.
Pozdrawiam!
 
Chcialbym uzupelnic poprzedni wpis. Zapisalem, przez telefon, Syna do zlobka na Rydzowej. Tak wiec mozna zapisywac dziecko do wiecej niz jednego zlobka, byla tylko prosba z z sekretariatu aby zawiadomic zlobek w przypadku przyjecia dziecka do innej placowki.W sprawie sprawdzenia warunkow, grup i innych informacji proponuje zajrzec na strone Miejskiego Zespolu Zlobkow w Lodzi.
Zycze powodzenia w poszukiwaniu odpowiedniego zlobka.
 
Witam goraco wszystkich przeglądających wątki Złobek. Jestem mamą malutkiej Wiktori ma 2 latka i prawie dorosłych synów 19 i 15 lat. Od września dopadł mnie problem opieki nad córeczką gdyz oboje z mężem pracujemy zawodowo a Babcia która dotychczas sprawowała opikę nad Małą jest już zmęczona i nalezy się jej chwilka wytchnienia. Dość szczegółowo zapoznałam się z ofertązłobków w okolicach Teofilowa i chetnie podzielę się moimi obserwacjami
 
reklama
Witam serdecznie .Ja jestem trochę w podobnej sytuacji gdyż też mam córkę -19 mc i 2 synów 12 i 13 lat. Jedynie różni nas to że ja szukam pracy jako opiekunka gdyż taki mam zawód,i lubię to robić. Mieszkam też na Teofilowie, więc może Pani bądź ktoś inny poszukuje opiekunki to bardzo proszę o kontakt.Oferuję opiekę u mnie w domu ,mieszkam w domku jednorodzinnym wśród zieleni.Mam porównanie co do opieki nad dzieckiem w żłobku i w domu .Pracowałam i tu i tu.pozdrawiam
 
Do góry