reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przasnysz i okolice

reklama
witam mamusie z moich stron , widze ze terminy mamy chyba podobne - mam na 15 lutego - tylko tyle ze mieszkam w uk ale chetnie z toba pochatuje czekam na wiadomosc - pozdrawiam
Cześc:-) Wreszcie ktoś się odezwał:-DJuż myślałam, że sama jestem:-) a tu taka niespodzianka:tak::-D
Szkoda, że obecnie mieszkasz w UK:-( No ale milo, że ktos z tych stron:tak: Ja mam termin na 6 marca. Mieszkam w Przasnyszu bo mój mąż jest z Przasnysza:tak: Pozdrawiam!:-)
P.S. A Ty już długo poza granicami? Wracacie do PL?
 
Cześc:-) Wreszcie ktoś się odezwał:-DJuż myślałam, że sama jestem:-) a tu taka niespodzianka:tak::-D

Szkoda, że obecnie mieszkasz w UK:-( No ale milo, że ktos z tych stron:tak: Ja mam termin na 6 marca. Mieszkam w Przasnyszu bo mój mąż jest z Przasnysza:tak: Pozdrawiam!:-)
P.S. A Ty już długo poza granicami? Wracacie do PL?
Za duzo to nas nie ma ale moze ktos jeszcze dobije do nas. Tak myslalam ze terminy mamy podobne - suwaczek itp . w uk jestem (w styczniu minie )5 lat , dopoki sie nic ne odwidzi , lub nie stanie sie jakies niespodziewane cos to tu raczej zostaniemy , tym bardziej ze facet z ktorym jestem nie jest polakiem i o polsce nawet slyszec nie chce .Spodziewamy sie coreczki - obydwoje chcielismy krolewne i jest .A ile lat ma Twoj maz moze znam skoro jest z Przasnysza. Moj gin namawial mnie na porod w pl ale raczej nie wchodzi to w gre, do gin chodze do Pawlaka z Ciechanowa . A jak ci mija ciaza ? U mnie ok mala juz szarze robi w brzuszku , czasami spac nie moge tak wariuje. Tak sobie mysle ze ciaza to stan , ktory bede wspominala jako czas KATARU - czasami tak midokucza ze zaczynam sie zastanawiac czy jeszcze bede sie kiedys umiala cieszyc tym stanem .Od samego poczatku mi dokucza ... Poza tym mialam ogolnie spokuj zadnych wymiotow nic nie bylo. Teraz klopoty ze snem , zmeczenie - sapie jak lokomotywa , brzuszek przeszkadza zeby sie przekrecac z boku na bok itp . ale sie rozpisalam ....
 
hejka:) Móm M ma 24 lata:) tyle co ja. Chodził do Liceum niedaleko ronda:) hehe:)
Tu go mozesz zobaczyc:
"Amicus Dei" - zespół muzyczny przy Parafii Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu
Piotr Ducki :)

A tu mój M jakies trzy lata temu:) Wiem, wiem:) Ma piękny głos:)
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=_KUw_WLZbwU"]YouTube - Amicus Dei - Powietrzem dla mnie jest[/ame]

Mam nadzieję, że ktos tu do nas jeszcze dolączy:)
 
hejka:) Móm M ma 24 lata:) tyle co ja. Chodził do Liceum niedaleko ronda:) hehe:)
Tu go mozesz zobaczyc:
"Amicus Dei" - zespół muzyczny przy Parafii Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu
Piotr Ducki :)

A tu mój M jakies trzy lata temu:) Wiem, wiem:) Ma piękny głos:)
YouTube - Amicus Dei - Powietrzem dla mnie jest

Mam nadzieję, że ktos tu do nas jeszcze dolączy:)
Niestety nie znam - jest spor mlodszy odemnie ja mam 30 lat , a zespolu tez nie znam . Ale ma bardzo ladny glos- bedzie spiewal dzidzi kolysanki...
 
reklama
Do góry