reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Przebarwienia jak sobie z nimi radzić

Calour

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mam spore przebarwienia na twarzy. Czy znacie jakies dobre sposoby na nie? Jak sobie z nimi poradzić?

reklama

Fryderyka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nie znam lepszego sposobu na pozbycie się przebarwień niż dermokosmetyki wybielające marki NovaClear Whiten ! W moim przypadku krem wybielajacy i serum poradziły sobie z przebarwieniami po słońcu jak i tradzikowymi. Dzięki składnikom aktywnym, takim jak alfa arbutyna, retinol czy kwas glikolowy przebarwienia ulegają redukcji, zmniejszone jest takze wydzielanie melanin, która odpowiada za wszelkie zmiany w pigmentacji naszej skóry. Dodatkowo produkty z tej linii opóźniają proces starzenia się skóry,

Rozwiązania
0
po urlopie na mojej skórze pojawiły się przebarwienia. tak to jest jak człowiek zapomina o odpowiednich kosmetykach do opalania. niestety nie dało się ich tak łatwo usunąć. w końcu zdecydowałam się na usuwanie przebarwień za pomocą lasera. zabieg przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. nie żałuje, była to dobra decyzja. jednak teraz już wiem jak wazne są kosmetyki i już nigdy nie zapomnę o kremie z filtrem.

Do góry