reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebarwienia skóry w ciąży.

Dołączył(a)
4 Lipiec 2010
Postów
10
Witam! Jak wiadomo skóra kobiet w ciąży jest bardzo wrażliwa na promieniowanie słoneczne. Niestety moja skóra nie ustrzegła się przebarwień i to w bardzo widoczny miejscu, a mianowicie na czole!!!! Lato było upalne i kremy z filtrem spływały z potem:crazy: Poradźcie co robić? Może któraś zna jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się ciemnych plam?
Pozdrawiam,
Dzasta
 
reklama
Dzasta,ja rowniez bedac w ciazy mialam ciemne plamy na twazy,zreszta moja znajoma tez i nie kremowalam tego jakims specjalnym kremem,moj krem od jakiegos czasu to bambino,a plamy po urodzeniu z czasem znikly.Jesli bardzo Ci to przeszkadza zapytaj lekaza lub w aptece z racji tego ze trzeba pamietac ze nie wszystkie kosmetyki sa dozwolone w ciazy,a moze juz jakas mama cos stosowala sprawdzonego?
 
Niestety większość plam nie znika-ja mam takową,ale to jeszcze z czasów jak brałam tabletki anty. Jedyna opcja to zabieg laserowy lub jeśli nie są to "stare" zmiany to specjalny zabieg polegający na pozbyciu się naskórka przebarwionego (taki a'la peeling),ale to u specjalisty i dopiero po zakończeniu karmienia. Do tej pory jedynie maskowanie czyli podkład i korektor :tak:
 
Tak przypuszczałam;( Na razie będę używać kremów rozjaśniających, a po karmieniu będę kombinować dalej! Dziękuję za zainteresowanie.
 
przywracam temat- może któraś trafiła na coś co naprawdę działa na stare plamy.... (mam jeszcze jedną jako pamiątkę po poprzedniej ciąży)

albo na coś - co przeciwdziała nowym bo ta ciąża też mi ich nie oszczędza :baffled: mamy początek lata a ja już mam dwie kolejne plamy na buzi....
Boję się że do końca lata będę cała plamiasta :baffled::-:)baffled:

pomóżcie, co robić???

dodam że smaruję buzię filtrem 50 i nie dało to jak na razie nic :-(
 
Do góry