reklama

Przebicie uszu - ZIELONA GORA

Temat na forum 'Zielona Góra' rozpoczęty przez Cortina, 3 Kwiecień 2012.

1. Cortina

Cortina Fanka BB :)

Witam zielonogorzanki :)
    gdzie w ZG jest zaklad w ktorym przebijaja uszy dzieciom ? najlepiej dwa na raz ;)
    bede wdzieczna za pomoc bo corka sie zdecydowala i mi glowe suszy ;)

2. SylwiaZG

SylwiaZG Fanka BB :)

Na Wyszyńskiego na dole, tam gdzie był kiedyś Dual.

3. reklama
  4. Cortina

SylwiaZG ile u nich taka przyjemnosc ?
    znalazlam jeden gabinet ale z zachowaniem zasad streylnosci lekka masakra :O

5. karolq8

karolq8 Fanka BB :)

Cortina polecam na wojska polskiego salon matgaret kolo piekarni grono. Koszt 38 zl smaruja mascia wczesniej znieczulajaca moja ma 11 miesiecy i nic nie czula nic sie nie papra, Przebijalismy prawie 3 tygodnie temy

6. SylwiaZG

SylwiaZG Fanka BB :)

Już nie pamiętam jakoś 35-40zł chyba, z kolczykami już

7. Cortina

to widze ze cenowo podbnie wszedzie :)
    a powiedzcie mi jak panie kosmetyczki do takiego "zabiegu" podchodza ? dezynfekuja rece ? uzywaja rekawiczek ? pistolet maja taki starego typu co robi duzo halasu ?
    bede wdzieczna za info 8)

8. karolq8

karolq8 Fanka BB :)

Cortina u nas rece myla dezynfekowala i zakladala rekawiczki. Pistolet byl troche glosniejszy niz strzelanie z dlugopisu

9. Cortina

dziekuje za informacje :)

dziecko zakolczykowane !
    jak ktos by szukal moge podac namiar gdzie robia to na raz czyli na dwa pistolety ;)

10. reklama
  11. Mo-na

Mo-na Mamusia Moniusi i Nadusi

ja przebijałam uszka córci w dominiqe (jak dobrze nazwe napisałam) koło Piotra i Pawła salon kosmetyczny-oba na raz przebijają :))byłam zadowolona a mała miała chyba 8 miesięcy..

12. MamusiaNoesi

MamusiaNoesi Fanka BB :)

Ja przekłuwałam córci uszka w salonie Dominique koło starego piotrai pawła tam na balkonie gdzie bank robią 2 na raz kolczyki cena 40zł, super polecam!

Poleć forum