reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebicie uszu - ZIELONA GORA

Cortina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Styczeń 2006
Postów
1 969
Witam zielonogorzanki :)
gdzie w ZG jest zaklad w ktorym przebijaja uszy dzieciom ? najlepiej dwa na raz ;)
bede wdzieczna za pomoc bo corka sie zdecydowala i mi glowe suszy ;)
 
reklama
SylwiaZG ile u nich taka przyjemnosc ?
znalazlam jeden gabinet ale z zachowaniem zasad streylnosci lekka masakra :O
 
Cortina polecam na wojska polskiego salon matgaret kolo piekarni grono. Koszt 38 zl smaruja mascia wczesniej znieczulajaca moja ma 11 miesiecy i nic nie czula nic sie nie papra, Przebijalismy prawie 3 tygodnie temy
 
to widze ze cenowo podbnie wszedzie :)
a powiedzcie mi jak panie kosmetyczki do takiego "zabiegu" podchodza ? dezynfekuja rece ? uzywaja rekawiczek ? pistolet maja taki starego typu co robi duzo halasu ?
bede wdzieczna za info 8)
 
dziekuje za informacje :)

dziecko zakolczykowane !
jak ktos by szukal moge podac namiar gdzie robia to na raz czyli na dwa pistolety ;)
 
ja przebijałam uszka córci w dominiqe (jak dobrze nazwe napisałam) koło Piotra i Pawła salon kosmetyczny-oba na raz przebijają :))byłam zadowolona a mała miała chyba 8 miesięcy..
 
reklama
Ja przekłuwałam córci uszka w salonie Dominique koło starego piotrai pawła tam na balkonie gdzie bank robią 2 na raz kolczyki cena 40zł, super polecam!
 
Do góry