reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

no właśnie nie siedzi ze mną przy komputerze :-) i pisze;-) no pewnie że idź nawet dla siebie choć na pół etatu. ja muszę i chcę wrócić. i wiesz u nas jest taki program sfinansowany prze unię mama wraca do pracy , mama nadzieję,że mnie zakwalifikują :-) uczą tam asertywności , efektywnych metod szukania pracy, języka, wsparcie psychologa.:-)
 
reklama
Ja mojej wkładam czopki-ale też się bałam, no i pierwszy był chyba w 6 m-cu. Paula już dawno śpi-od kilku dni punkt 20 kaszka, jak zje odkładam ją do łóżeczka i idzie spać. Dzis noc była super-obudziła się tylko o 2 na mleko, o 6 się kręciła to dałam smoczka i jeszcze pospała do 7. Dziś w dzień tez ładnie mi chodziła spać-kładłam do łóżeczka, chwilę popłakała i sama zasypiała.
Framama a jak ten program sie nazywa-bo też coś o nim słyszałam, chciałam poczytac w internecie ale zapomniałam jak on sie nazywa.
 
Cześć dziewczyny!!!
Mam wszystkiego dosc naprawde... na nic nie mam juz sily.... nie bede jeszcze Wam truć!!!!
Dzieciaczki jeszcze nie śpią ale mam nadzieje ze to tylko kwestia kilku minut bo leżą juz w lozkach... Jak Wam minął dzien???
 
Cześć dziewczyny!!!
Mam wszystkiego dosc naprawde... na nic nie mam juz sily.... nie bede jeszcze Wam truć!!!!
Dzieciaczki jeszcze nie śpią ale mam nadzieje ze to tylko kwestia kilku minut bo leżą juz w lozkach... Jak Wam minął dzien???
wiesz ze i ze mna coś nie tak.no dziś myślałam że małą rozwalę.tak mi marudziła i jeczała.wiem że to ten ząbek ale....ile to można znosić.zaczya mnie to wszytsko przerastać.nie mam czasu dla siebie.jem w pośpiechu albo z ręką olivii w talerzu,łazienka------razem z nią.i jeszcze mężuś że tak powiem lewy!
 
czesć kobietki:-)

u nas noc z racji szczepionki kiepska pospała troszkę to za chwilę płakała i tak całą noc. teraz ją usypiam. wiecie chwilę się pobawi i płaczę to jej daję smoka i bujam bujam bujam. moje biedactwo.

maria twoja siostra to odważna z 2 powodów , że ma trójkę dzieci (a w jakim wieku są?) no i że czopki umie dawać. ja też wszystko w pośpiechu robię jem, sprzątam, na czas jadę na zakupy jak ktoś jest z małą, i do kibla też ją zabieram ze sobą . teraz jest niby niania ale ja wciąż jej nie zaufałam więc jak gdzieś pojadę to wracam jak oszalała do domu. ale wiecie jak pójdę do pracy to nie będzie mnie 10 godz w domu więc chyba muszą zacząć gdzieś jezdzić na dłużej bo ja potem traumę przeżyję ja cały czas z małą a tu 10 godz bez niej. chyba oszaleje.

patrycja ja też mam dosyć jestem zmęczona nie mam czasu dla siebie. pracuję w budownictwie z facetami więc wiesz jak ciężko jest mi się przebić? każdy mój pomysł na rozwiązanie problemu jest odrzucany w początkowej fazie. oni uwazają że kobieta nie nadaje się na inzyniera. a ja nie mam sił ani ochoty z tym walczyć :( i wiesz z jednej strony chcę wrócić do pracy a z drugiej sama nie wiem. gdybym mogła wybierać to nigdy nie zostałabym inżynierem.

ania_k_d ten program nazywam się (dokładnie sprawdziłam) mam dzieci i mam pracę. oragnizowane przez orgaznizację kobiet i sfinansowane przez unię.

ania macek jesteś? powiedz mi co jeszcze będziesz szczepić jak dasz 3 dawkę? bo dopiero teraz kazali mam przyjść w 13 mcu życia. ale są jakieś inne nie obowiązkowe do 13.

umi wiesz jak mi się chce słodkiego ? szok! wczoraj na kolację zrobiłam sobie budyń , ale na 0,5 % mleku :zawstydzona/y:
 
dzień dobry!
u nas nocki w miarę spoko...
czytam was ale jakos nie mam sily pisac...bo ciagle siedze i czytam o szczepieniach i jestem przerazona i załamana, tylko rycze i ryczę bo moje dziecko zostało zaszczepione szczepionkami które w innych krajach zostały juz wycofane tylko w chinach na filipinach i my to świństwo mamy, takie szkodliwe...no i nie powinni oli szczepić na krzuśca ta szczepionka DTP bo ja mam astmę a to ważne przeciwskazanie a nikt się nawet o to nie pytał...brak mi słow... no ale podjęłam decyzję i poki co szczepić nie bede wogole...jak ola skończy pół roku to na tężec i blonice samą machnę i wsio, na nic więcej i kropka. Jak chcesz Framamo to jest takie forum 'nie szczepimy" poczytaj sobie od początku, tak wypowiadają sie naprawde mądrzy ludzie, którzy coś wiedzą więcej na ten teamt niż ja. Gdybym wiedziała to nie dałabym oli szczepić na wzw B i wogole na nic oprócz gruźlicy... boze jak oni z nas rodziców robią durni... no ale kązdy robi co uwaza za słuszne :)
pozdrawiam
 
i mam prośbę umi :) a możesz mi ta dietkę na pw wysłać też? bo ja muszę jakoś podratować swój stan ducha...
wiecie dziewczyny, nawet nie przypuszczałam,że bycie rodzicem jest takie ciężkie... te wybory....no i maria ja też mam czasami dosc ze normalnie taki nerw mnie ściśnie że az boję się samej siebie ale wtedy uciekam do kuchni na pare sekund normalnie i stukam głową w blat :))))) hehehe no i jak bedziesz w polce to moze do białego się wybierzesz?cio? to byśmy na jakąś kawkę się umówiły???
 
reklama
Witajcie od 2 dni mały sieje zament o 3 w nocy... ma twarde dziasełko w jednym miejscu i chyba to ząbek padam na twarz. I znowu sama w pracy jestem:-(
maria patrycja ma to samo wracam z pracy chcialabym zjesc tylko spokojnie ale zadko jest mi dane... a potem to juz cały czas z małym nie powiem lubię to ale ostatnio jestem wypompowana. Wakacji nam trzeba

Framama nie rób takiego budyniu :-p bo jak bedziesz miała ssanie to zjesz cały:-p kup sobie taki do kubka i zjedz jeden kubek pij duzo wody i staraj sie jeść owoce, a no i na zapchanie sie dobre sa koktajle jesli masz blender to daj do niego owcoe jakie lubisz troche selera naciowego i pietruszki i dodaj kefir0% jedna szklanka potrafi tak zapchac że szok i jest zdrowa:)

A jak sie czujesz z ta dawka kalorii? bo wiesz ze po miesiacu bedziemy ja obnizac tak do 1100-1000 z tym ze nie bedzie miało to sensu jesli organizm nie przyzwyczai sie do tej dawki i bedzie ci np slabo dla tego pytam

edit


aniamacek
to jest dieta optymalna 1200-1300 kcal i ćwiczenia:-) jesli chcesz to ci opisze mniej wiecej co i jak żeby schudnąć:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry