reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

dzień dobry!

no to maria czekamy na wieści ;-)

a moje dziecko od 5 nie śpi i ja też, kurcze Ola chyba spać nie lubi jak jej mama:-D
no a dzisiaj interesujący dzień się zapowiada bo na 11:00 jesteśmy umówione z dziewczynami z tego forum na spotkanie z dzieciaczkami:-) no i mam nadzieję,że jakoś się dowiozę z Olą bo już bardzo dawno nie jeździłam a i samochód zmieniliśmy to wiadomo jak to jest, boję się jak jasna cholera a Ola jak w korku albo na światłach stoi to płacze więc może być nerwowo:wściekła/y:

to ja zmykam i będę lukać co jakiś czas tutaj :))
miłego dzionka!
Heloł!!
Ale super że macie takie spotkania.U nas nocka gitez.ood 22 do 8ranoe.dopiero wstałam.ale przed spaniem mieliśmy masakre.mała tak się rozwyła że uspokoić się nie dało.i tak z 20min.pewnie ząbek.dałam nurofen i po kilku minutach zasnęła.
wiesz możesz jej kupić takią fajną zabaweczkę co się przykleja na siedzenie.ona jest z lusterkiem jakimiś kolorowymi rzeczami.może nie będzie płakała wtedy.
 
reklama
Witajcie laski!!!!

u nas też często tak jest ze mala raz ma pampa zasikanego a raz ze sucho.nie wnikam ale moja mala jest zdrowa nie ma problemow z nerkami Dzieki Bogu.od 18marca zawsze rano ściągam jej pampika i siku robimy na nocniczek:))))może ja jakies pół roku załapie hihihi nie licze że wcześniej.teraz się bawi swoją bluza.ot ma radoche.nie wiem czemu ale woli jakies szmaty reklamówki a kable to już w ogóle uwielbia.zamiast zabawek

Moj Sebastian te zuwielbiał sie bawić jakimiś dziwnymi rzeczami typu pudełko kartonowe ,reklamówka. zabawkami zaczął sie bawić jak zaczął chodzic czyli jak miał rok i 4 miesiące. Ale do teraz ma czasami takie akcje ze na spacerze weźmie sobie patyk z ziemi i za nic nie chce go oddac. A jeszcze Seba bardzo lubi Harrego Pottera i jak dorwie jakis patyk czy kredke to lata po całym mieszkaniu i wszystkich czaruje ta kredka hahaha :-D
co do wyjazdu za granicę to nie denerwuj się kochana, jeszcze nie wiadomo co wyjdzie a ty już się martwisz na zapas :) będziemy myślały i się martwiły jak już na 100% będzie wiadomo,że jedzie...a póki co to nie denerwuj się tym...myslę,że ludziom łatwiej jest za granicą niż tu nam :))

a co do siku to ja nie wiem ale chyba jest za mały zeby dak mało sikał... moja po nocy tzn jak o 18:00 nałoze pieluche i o 6-7 rano zmieniam to jest strasznie zasikana, czasami aż przesiąknie ale jak ją karmię 24:00 lub 2:00 to nie czuję,żeby była bardzo mokra, tak wogole to zauważyłam,że jak się bardziej rozbudzi i zacznie stekać to wtedy sika na potęgę. Tak jakby przez sen sikała dużo, dużo mniej. Ale obserwuj te jego siuśki i jak dalej będzie tak mało to myślę,że warto wcześniej się zgłosić do lekarza i powiedzieć,że to ciebie niepokoi, lepiej niech sprawdzą i mieć to z głowy :)
:))

Wczoraj po południu juz ładnie sikał wieczorem i w nocy tez bez zarzutu niewiem co to było może jakis zastój ... nie mam pojęcia ale bede go obserwowac z tym jego sikaniem i w razie czego pojde do lekarza bo z tym nie ma zartów...
Heloł!!
Ale super że macie takie spotkania.U nas nocka gitez.ood 22 do 8ranoe.dopiero wstałam.ale przed spaniem mieliśmy masakre.mała tak się rozwyła że uspokoić się nie dało.i tak z 20min.pewnie ząbek.dałam nurofen i po kilku minutach zasnęła.
wiesz możesz jej kupić takią fajną zabaweczkę co się przykleja na siedzenie.ona jest z lusterkiem jakimiś kolorowymi rzeczami.może nie będzie płakała wtedy.

My nocka mieliśmy w porzadku...:tak: od dwoch dni kłade go do wózka spac i w tym wozku śpi mi o wiele lepiej niz w łóżeczku byc moze dlatego ze w tym wozku jest bardziej opatulony ... niewiem ale w kazdym badz razie bede go usypiac w wozku tym bardziej ze jego nie trzeba bujac tylko położyć bude zaciągnąć zeby miał ciemno i po chwili młody śpi :)):-)
Maria nie mam konta na NK miałam kiedys ale za duzo było problrmów z tym to usunełam...
 
Witajcie laski!!!!



Moj Sebastian te zuwielbiał sie bawić jakimiś dziwnymi rzeczami typu pudełko kartonowe ,reklamówka. zabawkami zaczął sie bawić jak zaczął chodzic czyli jak miał rok i 4 miesiące. Ale do teraz ma czasami takie akcje ze na spacerze weźmie sobie patyk z ziemi i za nic nie chce go oddac. A jeszcze Seba bardzo lubi Harrego Pottera i jak dorwie jakis patyk czy kredke to lata po całym mieszkaniu i wszystkich czaruje ta kredka hahaha :-D


Wczoraj po południu juz ładnie sikał wieczorem i w nocy tez bez zarzutu niewiem co to było może jakis zastój ... nie mam pojęcia ale bede go obserwowac z tym jego sikaniem i w razie czego pojde do lekarza bo z tym nie ma zartów...


My nocka mieliśmy w porzadku...:tak: od dwoch dni kłade go do wózka spac i w tym wozku śpi mi o wiele lepiej niz w łóżeczku byc moze dlatego ze w tym wozku jest bardziej opatulony ... niewiem ale w kazdym badz razie bede go usypiac w wozku tym bardziej ze jego nie trzeba bujac tylko położyć bude zaciągnąć zeby miał ciemno i po chwili młody śpi :)):-)
Maria nie mam konta na NK miałam kiedys ale za duzo było problrmów z tym to usunełam...
yhy to spoko kul.widzisz nie ma czym się martwić.moja mała odwala coś przy jedzeniu.dziś w krzesełku zjadła 4łyżeczki owsianki z jabłkiem i cynamonem a potem jak sobie płatki wziełam ja do zjedzenia to przylazła,wiec ja szybko po jej miseczkę z owsianeczką i ją oszukałam ze niby to jem i zjadła całą miskę hahahhahaha
 
yhy to spoko kul.widzisz nie ma czym się martwić.moja mała odwala coś przy jedzeniu.dziś w krzesełku zjadła 4łyżeczki owsianki z jabłkiem i cynamonem a potem jak sobie płatki wziełam ja do zjedzenia to przylazła,wiec ja szybko po jej miseczkę z owsianeczką i ją oszukałam ze niby to jem i zjadła całą miskę hahahhahaha

Dobry sposób ale mojego juz sie tak nie da oszukać a propo jedzenia to dziewczyny co moge zrobic zeby moj Sebuś jadł mięso??? On za nic nie chce jeść mięsa probowałam juz chyba wszystkiego probowałam go oszukiwać chowac kawałki mięsa np. w ziemniakach probowałam na wesoło w zabawie mu dawać ale jak tylko poczuje w buzi mieso od razu wypluwa....:/
 
Witajcie! U nas nocka też ok, tylko wczesna pobudka-od kilku dni Paula wstaje o 6 i chce się bawić, tylko że już nie chce się bawić sama tylko trzeba razem z nią.
Maria09 chyba Ty gdzies tam wyżej pisałaś, że Olivka jak była mała wcześniej chodziła spać a teraz później-a u nas odwrotnie. Jak miała jakieś 3-4 m-ce to ostatnia drzemka była gdzies tak do 18.30-19.00 i na noc szła spać około 21, a nieraz nawet i dalej. A teraz chociaz wstanie np. o 18.30 to ledwo dotrzymuje do 20, normalnie usypia na siedząco.
 
Fryzura nawet może być, ale ja też bym tak sie nie obcięła. Ze mną tak juz jest, na kims mi się coś podoba ale na sobie to juz nie.
wiem właśnie i dziś kupie jakąś piankę i zobacze tak czy mi to się spodoba.z tym że ja chce tak bardziej wygolone mieć to do połowy głowy.szukam takiej co ja chce bo widziałam gdzieś.to tylko taki wstępniak był.a jak się znudzi to zakryje włosem i odrośnie kiedyś tam.ja tam się nie boje miec takich rzeczy na głowie.miałam pazia(baba mnie tak obcieła bo ścinać ni eumiała to nic gorszego już chyba mnie nie spotka)hahahhaha
 
reklama
Witajcie u nas nocka z jedna pobudka Kacper poszedł spać o 19;30 obudził się o 23 bo mu się jeść zachciało ale tak to jest jak sie nie zje kolacji do końca a ostateczna pobudka o 5:30:dry::dry:
Cos i dzis nie dobrze wypilam kawe i zmieszałam z jogurtem a teraz siedze i mi sie niedobrze robi :no:.
w sobote wybralismy sie na spacer z wózkiem:-p:-p maszerowalismy 2,5 godziny a przeszliśmy 10 km:-D:-D ja na obcasach ledwie doszłam do domu:-p a wczoraj bylismy tez na spacerze oczwiscie Ania kozaczki na obcasach bo w sumie ja niskich butow nie posiadam:-p i 2 godzinny spacer ale tym razeem tylko 4-5 km bo szliśmy jeszcze z siostra mojego T. wiec więcej sie śmialiśmy niż chodziliśmy

No to lece was ponadrabiac
Framama jak tam dieta i cwiczenia?
 
Do góry