reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

reklama
Framamo- pokoik cudeńko! Fajnie wymysliłas, niesamowicie podoba mi się dywanik i firanki:)

Maria, o kurde czytałam o tym ale nie pomyślałam,że masz tak blisko.... dobrze,że spakowana jesteś jak coś bo to nigdy nic nie wiadomo... będę czekała na wieści...:baffled:
 
Framamo - śliczny pokoik, taki kolorowy i wesoły. Nasza mała narazie z nami wsypialni, jakoś jeszcze nie myśleliśmy o osobnym pokoiku. To już wiesz kiedy wracasz do pracy, ja chyba od 1 września-najłatwiej będzie przejąć obowiązki wraz z nowym rokiem szkolnym. No i mam nadzieję, że do tego czasu schudnę-w końcu jakoś się zmobilizuję. No i ja tez muszę pomysleć co zrobić z włosami, chociaż narazie nie mam żadnego pomysłu.
Maria to nie ciekawie macie z tymi wulkanami, ale moze Was ominie, trzeba byc dobrej mysli.
 
Dzień Doberek kochane!
U nas nocka z jedna pobudką.ale taką wymagającą interwencji mamy a potem taty.o 4 się rozwyła.nie wiem czy to zły sen był czy brzuch bo waliła takie bąki że ho ho ale po 10min.już spała.
no i nic nie było jak na razie.ale piszą że jak jeden się obudził to i drugi zawsze się budził.
nie wiem mąż kazał mi rozpakować tą torbę.wiec rozpakowałam ale chyba po cichaczu jakąś małą spakuje no chociaż małej ciuszki:zawstydzona/y:
 
Dzień Doberek kochane!
U nas nocka z jedna pobudką.ale taką wymagającą interwencji mamy a potem taty.o 4 się rozwyła.nie wiem czy to zły sen był czy brzuch bo waliła takie bąki że ho ho ale po 10min.już spała.
no i nic nie było jak na razie.ale piszą że jak jeden się obudził to i drugi zawsze się budził.
nie wiem mąż kazał mi rozpakować tą torbę.wiec rozpakowałam ale chyba po cichaczu jakąś małą spakuje no chociaż małej ciuszki:zawstydzona/y:

dzień dobry!
u nas nocka tez oki, mała ostatnio już przed 6 sie budzi i nie chce dalej spac...echh

wiesz marai, męża sluchaj ale i tak rób swoje;-) ja bym spakowała na wszelki wypadek i schowała tak zeby nie widział... faceci raczej nie myślą na zapas a tak w razie czego bedziesz ubezpieczona :)

a jak chcecie zobaczyć nasze fotki ze spokania to w galerii są zdjęcia ( spotkanie w Białymstoku):-)
 
reklama
Witajcie;-) Za mna nocka idealna maly sie przebudził raz tzn pojęczał trochę i sam zasnął i prawziwa pobudka o 5:30 wypił mleko i niestety juz spac nie poszedł ale i tak sie wyspałam:-D:-p

maria ja to na jakiejś innej planecie żyje bo nie słyszałam o tych wulkanach:no::no::no: oby was ominęło , a czerwony kolorek fajny ja to tesknie do czerwoego ale potem go z włosów ciężko zdjąć
framama śliczny pokoik bardzo ładny ja tez chce taki:-D:-p. aż zazdroszczę Frani pokoiku:tak::-p
ania_k_d mój jest taki nieznośny od soboty ale mu zeby znowu ida ale piszczy jak oszalały straszny jest:dry:


A ja jutro z młodym na kontrole nerek jadę do Rzeszowa trzymajcie za nas kciuki bo sie boje mam jaies dziwne przeczucia, zabieram moja mame ze soba bo po lekarzu idziemy do naszej fryzjerki:-p bede sobie strzelac kolor bo to co mam na głowie to porazka jest i zetne troche bo juz mnie wkurzają:happy2::-p
 
Do góry