reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Zeby moja mala tak robila ona jak spi godzine w dzien to juz musi byc brdzo alez to brdzo zmeczona.
ticker.php
wiesz te 3h to na balkonie.bo wczoraj byl wiatr masakryczny i polozylam ja w łóżeczko.dziś jest czad bo 11stopni to niech se tam śpi,no a u was śniegu po pachy:-D
 
reklama
wiesz te 3h to na balkonie.bo wczoraj byl wiatr masakryczny i polozylam ja w łóżeczko.dziś jest czad bo 11stopni to niech se tam śpi,no a u was śniegu po pachy:-D
No niestety zima na calego tragedia ja nie nuczona zabardzo do zimy bo ja ten okre zawsze spedzlam na dole w hiszpanii tam zawsze cieplej niz w Polsce
024013950.png

ticker.php
 
oo to teraz w Hiszpanii jesteście???ale tam też ponoć śnieg jest.ja zaraz swoją budzę.
Nie jak bylam w ciazy postanowilam juz nie jezdzic zgranice bo dziecko jest dla mnie najwazniejsze. W koncu sama je chowam i narazie nie planuje nikogo miec od smierci ojca mojego dziecka jakos stracilam natchnienie na bycie z kims.
024013950.png

ticker.php
 
to masz nieciekawie.a zarazem ciekawie:-Dbo dzidzia pewnie daje czadu
Dla mnie liczy sie to ze jest zdrowa a czasami abym nie siedziala w domu wyrywam sie na miasto bo postanowilam pokazas ze potrafie wszystko polaczyc i poszlam do szkoly. Mam juz pierwszy semest z soba jezcze tylko dwa i bede miala nowy tytul. Oby mi sie udalo
024013950.png

ticker.php
 
Dla mnie liczy sie to ze jest zdrowa a czasami abym nie siedziala w domu wyrywam sie na miasto bo postanowilam pokazas ze potrafie wszystko polaczyc i poszlam do szkoly. Mam juz pierwszy semest z soba jezcze tylko dwa i bede miala nowy tytul. Oby mi sie udalo
024013950.png

ticker.php

Dzień dobry
Garuluję samozaparcia i pogody ducha!!!

jaka cisza...ja tam dzisiaj nosem sie podpieram o klawiaturę jakaś taka zaspana i wymięta jestem i łepetyna nawala... a moje dziecko śpi:szok:, chyba te leki co dostaje to trche pomagają bo się uspokoiła i wczoraj podsypiała na 2 godzinki , potem na 1,5...mam nadzieję,że będzie już tylk lepiej. W nocy budziła się też o 1,3 i 6 na jedzonko a zasnęła o 20:00. No i już krzyczeć się uczy jak się coś nie podoba, tak ze złością - fajnie się jej słucha:-)
mam dość zimy i śniegu, siedzę w domu jak zakapior jakiś bo jak chodników nie odśnieżą to i nie mam jak wyjść.. gdyby nie Wy i te nasze pogaduszki to bym oszalała:-D
 
Ale sie wściekłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wchodze dzis do salonu patrze a tam plama na suficie........ wychodze na klatke patrze z sufitu woda kapie:no::no::no::no: podobno strop pekł... a my na ostatnim pietrze ratuje nas tylko to ze mamy sufit podwieszany ale i tak zaczął zamakać:crazy::crazy::crazy::crazy: a mieszkanie 4 lata temu remontowane kurwica człoweieka weźmie.... Mama zadzwoniła do administracji a oni jej na to ze snieg musi stopniec... No ja pier*** jak zacznie porzadnie topniec to bedziemy miec w mieszkaniu potop......

ANAAA Godne podziwu:-) i zazdroszcze samozaparcia
anamacek Nie tylko ty masz dośc eh...
maria09 Wczoraj było ciepło a dzis znou temp na minusie biedne dziecko na balkon matak wyrodna wystawia:-) ja to tesknie za balkonem:sorry:
 
reklama
Ale sie wściekłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wchodze dzis do salonu patrze a tam plama na suficie........ wychodze na klatke patrze z sufitu woda kapie:no::no::no::no: podobno strop pekł... a my na ostatnim pietrze ratuje nas tylko to ze mamy sufit podwieszany ale i tak zaczął zamakać:crazy::crazy::crazy::crazy: a mieszkanie 4 lata temu remontowane kurwica człoweieka weźmie.... Mama zadzwoniła do administracji a oni jej na to ze snieg musi stopniec... No ja pier*** jak zacznie porzadnie topniec to bedziemy miec w mieszkaniu potop......

ANAAA Godne podziwu:-) i zazdroszcze samozaparcia
anamacek Nie tylko ty masz dośc eh...
maria09 Wczoraj było ciepło a dzis znou temp na minusie biedne dziecko na balkon matak wyrodna wystawia:-) ja to tesknie za balkonem:sorry:
kochana u mnie było +11:-D:-Dja tu nie miałam jeszcze minusowej temperatury
 
Do góry