reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Witajcie u mnie nocka wzgledna z jedna pobudka:sorry: ale jakos przezyje ciesze sie ze przynajmniej mlody mi potopu nie zrobił bo ostatnio sie tak zasikuje ze masakra....
Co u was kobitki?
siemka!ja trace juz do swojej cierpliwość.zaczeła się panna zmieniać!!laski ona zaczyna już pokazywać wredotę.karmie ją jak nie chce to piznie w łyżkę zacznie krzyczeć z taką złością że masakra!albo się bawi chce coś wziąc się zaplącze to się denerwuje i wrzeczszy.matko ja mi to dziala na nerwy.a noc była spoko kul.ani razu się nie obudziła.pozdrawiam
 
reklama
tylko w wózku.zakładam jej gruby kombinezon, zapinam w pasy przykrywam jeszcze kocem jak trzeba i śpi.smaruje buzke oliwka i sobie tak kochana moja niunia potrafi spac ze 3h.
Oliwko smrujesz ja kremem Bamino ale cos mi sie wydje ze ma uczulenie moja na ten krem. Jakies krostki jej na brodzie wychodza ale nie zawsze teraz testuje Hipp zobacze czy cos pomoze.
ticker.php
 
witam jestem nowa na forum więc jeszcze nie do końca orientuję się co i jak
ale mam nadzieję ze mi pomożecie
moja córcia 2 m-ce nie chce spać tzn usypiam ją w wózku albo w łóżeczku ale budzi sie po 5-15 min a w nocy nie chce spać inaczej jak u mnie na brzuchu wiem ze to trochę niebezpieczne wiec szukam sposobu aby to zmienić jak juz zasnie to odkładam ja ale jest to samo budzi sie po chwili
co radzicie
A jak bys misia kupila albo ngrala bicie swojego serca bo slyszalam ze dzieci czasami nie moga zasnac bez tego.
ticker.php
 
Moze i od sliny bo strsznie sie slini zeby wychodza juz czuc ze powinny niedlugo 2 wyjsc
ticker.php
 
no i powiem Wam, że u mnie zadziałało już 3 noc jest spokój, ale w weekend było ostro... co do wyciszania dziecka to chyba najlepiej utulić na rękach i delikatnie odłożyć do łóżeczka np coś śpiewać w między czasie i nie przestawać jak dziecko znajdzie się w łóżeczku.
No i moja córka przetrwała wyrzynanie się 3 zębów na raz z lewej strony a teraz czekamy na prawą ...
 
no i powiem Wam, że u mnie zadziałało już 3 noc jest spokój, ale w weekend było ostro... co do wyciszania dziecka to chyba najlepiej utulić na rękach i delikatnie odłożyć do łóżeczka np coś śpiewać w między czasie i nie przestawać jak dziecko znajdzie się w łóżeczku.
No i moja córka przetrwała wyrzynanie się 3 zębów na raz z lewej strony a teraz czekamy na prawą ...
ja swoją małą usypiam przy Vivie na rekach a jak jest max zmęczona to juz przy mleku śpi.wtedy do łóżeczka i ja i ona.ale tez jak idę do łózeczka to jej nice.
 
Moje dziecko obrało sobie za cel dziś w nocy zrobić mi na złość:sorry::crazy:, o 24 coś się tłucze jakby ktoś chodził po pokoju młodego, wiec delikatnie chwyciłam za butelkę, wstaje z impetem, włażę do młodego jeszcze mi się po drodze w głowie zakręciło i o mało w ścian nie weszłam... Szukam w ciemności tego kogoś patrze a tu moje dziecko stoi w łóżeczku w reku ma zabawki i z uśmiechem je wyrzuca:confused2:
atagab super że spokojniejsze juz są nocki:-)
maria09 Te napady złości to i mój ma od jakiegoś czasu cos mu nie pasuje to bedzie krzyczal i dupa... ale jak tylko podrosnie to sie za niego wezme:laugh2::-p

A gdzie sie podziala monika z?
 
witam jestem nowa na forum więc jeszcze nie do końca orientuję się co i jak
ale mam nadzieję ze mi pomożecie
moja córcia 2 m-ce nie chce spać tzn usypiam ją w wózku albo w łóżeczku ale budzi sie po 5-15 min a w nocy nie chce spać inaczej jak u mnie na brzuchu wiem ze to trochę niebezpieczne wiec szukam sposobu aby to zmienić jak juz zasnie to odkładam ja ale jest to samo budzi sie po chwili
co radzicie


Ja mojej córce włączam kołysanki prenatalne (mozna kupić przez internet) tam jej nagrane wszystko co dziecko słyszy w brzuchu mamy. Bicie serca bulgotanie itp.
Niestety to nie jest zbyt bezpieczne ale moja spi przytulona do kocyka tzn zwijam go w rulon i ona prztula sie do niego buzią. Drugi, kocykiem jest przykrywana i też do buzi jest wtulony. Jak sie już zaśpi to ten kocyk z buzi ściągam.
Powodzenia
 
reklama
dziewczyny strasznie się zapuściłam a Was zaniedbałam ;-)
ale dostałam kataru i tak się nakręciłam, że zarażę dziecko ,że szok. Chodziłam po domu w masce jak najmniej się nią zajmowałam. Bo panicznie bałam się ze ją zarażę.
No ale na szczęście już mi przechodzi. A swoją drogą jak to jest w domu siedzę a zachorowałam:confused2:

Mam do Was Kochane pytanie . Karmię Frankę butelką z Medeli Habermana. Bo dzieki temu nie miała kolek. No ale teraz zagęszczam jej mleko kaszką na noc i niestety ten smoczek się zatyka i jej nie leci jedzenie przez co strasznie się denerwuje. I co ja mam teraz zrobić? kupić nową butelkę? a jesli tak to jaką? żeby nie zagazowywała sobie brzuszka?
A drugie pytanie to takie. Wprowadzamy jej już dania inne niż mleko tzn marchewke, zupkę jarzynową, jabłko. powiedźcie mi ile ona powinna tego zjeść na raz? pół słoiczka? cały? dodam że już były podjete próby karmienia marchewką. i wtedy kiedy podaje jej to danie ze słoiczka to już wypada jeden posiłek mleczny?
a tak wogóle to ile ona powinna zjadać posiłków? bo teraz karmię ją co 3 godzi i jak mam w dzień mleko dać to ile ja się muszę namęczyć bo pluję, nie chce jeść.
A jesli powiedzmy zje o 12 danie ze sloiczka to kiedy dac jej deserek tzn jabłko . czy trzeba wybrać czy dajemy zupkę czy deserek jednego dnia?

jej jakie to wszystko się trudne!
buziaki
 
Do góry