reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Hej dziewczyny...
Katarzyna 83 dla mnie Twoj zloty srodek nie byl niczym nowym,bo juz wczesniej z watku sierpniowek go znalam,ale mimo to dziekuje ;)

Gdy mala miala 6 miesiecy to spala mi najgorzej... jako noworodek to normalne,ze sie budzila co 3 h na papu ...ale to tez tylko do 3 miesiaca od 4 zaczela wydluzac czas na papu tzn. zamiast o 3 budzila sie o 5 i na poczatku jeszcze lecialam do niej z butla(bo zaznacze ,ze od poczatku karmilam butelka) ale pozniej przestalam ,zamiast butli dalam smoka i tak przesypiala do rana... no i sielanka trwala jakies 2 i pol miesiaca...gdy miala 6 miesiecy to budzila sie co chwile i nie wiedzialam o co chodzi,ale to juz tez mam za soba,teraz kluska przesypia calutka noc :-)

Jeszcze dodam...(moze sie ktorejs przydadza moje rady)ze od poczatku uczylam ja spania w lozeczku samej,nie bralam jej do lozka,mimo,ze czesto juz mialam taka ochote,bo wstawalam po 20 razy w nocy by jej smoka podac,ktory ciagle wypadal...
Wieczorem tez po kapieli-butla i lozeczko i wychodzilam z sypialni.
Tak robie do tej pory i wszystko gra :-)
 
reklama
Hej dziewczyny...
Katarzyna 83 dla mnie Twoj zloty srodek nie byl niczym nowym,bo juz wczesniej z watku sierpniowek go znalam,ale mimo to dziekuje ;)

Gdy mala miala 6 miesiecy to spala mi najgorzej... jako noworodek to normalne,ze sie budzila co 3 h na papu ...ale to tez tylko do 3 miesiaca od 4 zaczela wydluzac czas na papu tzn. zamiast o 3 budzila sie o 5 i na poczatku jeszcze lecialam do niej z butla(bo zaznacze ,ze od poczatku karmilam butelka) ale pozniej przestalam ,zamiast butli dalam smoka i tak przesypiala do rana... no i sielanka trwala jakies 2 i pol miesiaca...gdy miala 6 miesiecy to budzila sie co chwile i nie wiedzialam o co chodzi,ale to juz tez mam za soba,teraz kluska przesypia calutka noc :-)

Jeszcze dodam...(moze sie ktorejs przydadza moje rady)ze od poczatku uczylam ja spania w lozeczku samej,nie bralam jej do lozka,mimo,ze czesto juz mialam taka ochote,bo wstawalam po 20 razy w nocy by jej smoka podac,ktory ciagle wypadal...
Wieczorem tez po kapieli-butla i lozeczko i wychodzilam z sypialni.
Tak robie do tej pory i wszystko gra :-)

ech...moja własnie ma prawie 6 miesięcy i od paru dniu w nocy masakra...budzi się co pół godzinki i nie wiem co jej jest... cmoże to skok rozwojowy....
 
Witam,
karmie piersią mojego synka, nic innego raczej na razie mu nie smakuje, ale jestem wykończona wstawaniem do niego w nocy co godzinę albo o zgrozo czasami co pół godziny. Pomocy, bo padam!
 
Miałam podobny problem z moim dzieckiem,ale nie dość że często się w nocy budziła to potrafiła usypiac przy cycu,też byłam wykończona,przecież w karmieniu piersią nikt nam nie pomoże,mąż nas nie wyręczy,postanowiłam dokarmiać butelką,córcia szybciej się najadała i spała nawet do 3 godzin,oczywiście nadal karmiłam również piersią,ale butelką mógł karmić również mąż,a ja w tym czasie np brałam kompiel albo po prostu odsypiałam bo byłam padnięta może pomyśl o takim wyjściu
 
dziękuję za poradę, ale jak na razie mój synek nic oprócz cyca nie chce, ani kaszek, ani mleka z butelki (mojego nawet), więc chyba powoli będziemy wprowadzać te rzeczy a mniej cyca, żeby się troszkę odzwyczajał... ale nie bardzo mogę wyczuć co chciałby jeść, słoiczkami pluje, po kaszce dostał wysypki, sama nie wiem...
 
witaj!
mój trzymiesięczny syn bez smoczka ani rusz :)
też ciągle budzi się w nocy trzy a czasami nawet cztery razy (po takiej nocce jestem wykończona) niwe mam pojęcia co zrobić żeby więcej spał?! zna ktoś dobry sposób aby szkrab przespał całą noc????
 
witaj!
mój trzymiesięczny syn bez smoczka ani rusz :)
też ciągle budzi się w nocy trzy a czasami nawet cztery razy (po takiej nocce jestem wykończona) niwe mam pojęcia co zrobić żeby więcej spał?! zna ktoś dobry sposób aby szkrab przespał całą noc????

Hej,powoli powoli...;-)
Przeciez takie malenstwo jeszcze w nocy je,ma prawo sie budzic.(bywaja wyjatki)
Chyba za szybko bys chciala przespac cala noc ...:-)
 
jesli temat aktualny to poprosze o maila ze "Złotym środkiem" pawel.gmyrek@imarket24.com
u nas podobnie jak u reszty, spi do pólnoc, 1 w nocy a potem budzi sie czasami nawet co godzine, potem o 5 lub 6 budzi sie na dobre, tzn tak na 2-3godziny i znowu idzie spac na 2godzinki, masakra
 
reklama
Witam Dziewczyny! Ja również mam podobny problem. Mam 10,5 miesięcznego syneczka, który jest bardzo pogodnym i bezproblemowym dzieckiem. W dzień jest prawdziwym aniołkiem, bawi się, śmieje się itd. Ale w nocy nie możemy sobie dać z nim rady. Od około 2 tygodni każdej nocy budzi się z płaczem o 00:30. Nie pomaga przytulanie, noszenie… Płacze, wierci się, wyrywa się – trwa to około godziny, a potem zasypia i śpi aż do rana. Na pewno nie jest głodny bo karmię go kaszką przez sen o 23:00. Zmieniłam kaszkę – też bez zmian. Na pewno nie ma ani zimno ani za ciepło w pokoju... Raczej też nie ząbki. Co mam robić?
 
Do góry