reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeciekanie w nocy!!! PROSZĘ O POMOC

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2009
Postów
13
Miasto
Cardiff
Proszę o pomoc może któraś z mam miała podobny problem. Mój 4 miesięczny synek od 2 miesięcy przecieka w nocy. Mam już dosyć nocnego przebierania. W dzien nie przecieka z pampersów tylko w nocy. Używam pampersów pampers, próbowałam już je zmienic na happy bella i ma pampers sleep and play i na hagies lecz to nie pomaga. Układam siusiaczka w dół i nic. P
roszę o jakies rady bo już pomysły mi się skończyły.;(

Witam- proponuję zakładać synkowi drugi pampers z przodu,którego nie zapinamy. Wygląda to tak jakby leżał sobie na brzuszku- dopiero ten właściwy po bokach zapinamy. Jest to dodatkowa ochrona dla synka, kiedy zaczyna siusiać. Proszę o kontakt, czy nastąpiła poprawa. Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry