reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeczucie

ewix124

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Lipiec 2015
Postów
1 293
Dziewczyny mialyscie kiedys przeczucie? Chodzi mi o przeczucie ze jesteście w ciąży. Normalnie od 3dni chodzę jak na haju,wczoraj w nocy obudziłam sie i bylo i tak nie dobrze ze szok a dzisiaj zakrecilo mi sie w glowie ze myślałam ze zemdleje. I to ciągle uczucie ucisku i pulsowania macicy. Oszaleć można.


Dodam ze termin @ mam na 18.09
 
reklama
Przeczucie miałam w obu ciążach, ale jeśli się chce zajść, to można sobie wkręcać objawy, więc lepiej poczekaj do terminu @ albo zrób betę z krwi, żeby nie było rozczarowania.
 
Ja zawsze przed @ miałam przeczucie, że się udało bo tego pragnęłam; kilkanaście razy się nie udawało i dwa miesiące później od tak zrobiłam sobie test w dniu spodziewanej @ no i były dwie kreseczki :D pamiętam jak dziś jak z radości cała się trzęsłam i jeździłam po wszystkich otwartych aptekach w mieście (godz. ok 22 ). Żeby sprawdzić czy to nie było złudzenie :)
 
Ja wtym cyklu miałam wszystkie objawy ale jak się okazało na @. A chodziłam i mówiełam mężowi, że czuję że bobo tam jest. Czuję się "wypełniona" i ja po prostu wiem... Ale się myliłam.:zawstydzona/y:
 
reklama
Moje przeczucie się sprawdziło... Szukałam w internecie tych najpierwszych objawów ciąży, by je skonfrontować z moimi, ale na nic mi się to zdało - wszędzie tylko wyczytywałam, że to za wcześnie, żeby cokolwiek poczuć. Ale ja czułam. Obserwowałam tajemniczy śluz ;) brzuch mnie nie bolał jak na @, tylko też jakoś tak... tajemniczo. Jakby mnie coś rozciągało od środka. No i mówiłam Mężowi: zobaczysz, że zaszłam w ciążę, bo czuję się ciężarnie. Do tego miałam mega wzdęcia i uczucie ciężkości i sytości. Nigdy tak nie miałam. Więc po prostu wiedziałam... :)
 
Do góry