reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przeczytaj koniecznie jesli jestes pierwszy raz na naszym forum !!!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Kasia Irlandka

10/2006 06/2009 :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2007
Postów
3 476
Miasto
Gdzies, lecz nie wiadomo gdzie
e5a57121d7792b37fy9.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama

Kasia Irlandka

10/2006 06/2009 :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2007
Postów
3 476
Miasto
Gdzies, lecz nie wiadomo gdzie
Założyłam ten wątek aby glownie nowe ale i bardziej zadomowione mamy z Irlandii mogły dowiedzieć się jak działa nasze podforum.

1.Proszę nie wklejać reklam ani ogłoszeń typu sprzedam (do tego są założone osobne działy na forum). Posty takie będę usuwać.

2.Nowe wątki mogą zakładać jedynie mamy mające na koncie napisanych min 100 postów. Przy zakładaniu takiego wątku proszę sprawdźcie czy nie ma już tematycznie podobnego.

3.Jesli jednak nie masz 100 postow ale jestes pewna ze temat watku jest bardzo wazny i potrzebny to prosze sie skonsultowac ze mna :)

4. Watki ktore zostaly zalozone bez uzgodnienia beda kasowane bez ostrzezenia
moderator.gif


5.Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.
6.Moderator zastrzega sobie używanie koloru czerwonego.


i dla porzadku jeszcze jeden istotny link

Forum BabyBoom - Regulamin forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry