reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeczytałam / obejrzałam POLECAM

baśka

Mama Karola i Bartka
Dołączył(a)
20 Lipiec 2005
Postów
8 483
Miasto
Elbląg
Dziewczyny taki sobie wątek wymyśliłam, abyśmy tez czasem może o czymś innymi niż macierzyństwo ;) żeby się czasem trochę odchamić :):):) może w wakacje będzie więcej okazji do tego

Ja chciałam Wam polecić Shreka 3 - chociaż tego nie trzeba nikomu reklamować, no ale wątek rodzicielski nas tam pewnie szczególnie wzruszy...

No i jeszcze fajny artykulik czytałam w lipcowym Focusie-na temat tego że zainteresowania i zachowania czy nawet rozwój dziecka i stymulowanie go przez rodzica niewiele ma wspólnego z talentami i osiągnięciami w dorosłym życiu!!! oczywiscie to wszystko opisane na podstawie badań- liczą się podobno głównie predyspozycje genetyczne, taki z tego wniosek że dzieci się tak strasznie zmieniają że nic nie da się przewidzieć!!!
trochę to optymistyczne - żeby się nie obwiniać że za mało stymulujemy dziecko i nie przejmowac jak rozwija się wolniej niż byśmy chcieli...a z drugiej strony - pesymistyczne dla tych którzy lubia mieć duży wpływ na sytuację :)
Jest też jeszcze ciekawy artykuł o rodzinie naszych czasó - takiej zdecydowanie nie tradycyjnej...
 
reklama
Miało byc o czymś innym niż rodzicielstwo a wyszło i tak o tym!!! ale nie takie było moje zamierzenie - polecajcie wszystko - nie tylko takie tematyczne rzeczy...
 
A może jeszcze dorzucimy "posłuchałam" ;-) Polecam Smooth Jazz Cafe - zawsze mnie fajnie nastraja:tak:

Basia, fajny wątek:tak:
 
Fajnie dziewczyny - niech będzie i do posłuchania - ja ostatnio z tym jestem zupełnie do tyłu!!! nie mam pojęcia co nowego w muzyce a i swoich ulubionych staroci jakoś nie słucham...
 
oj ja sie na Shreka napewno nie dam namówic bo niecierpie takich bajek.
Taka to dziwna jestem
A muzycznie to ostatnio tez mało sie rozwijam:-) Kasia mam chyba wszystkie Smooth jazzy tez lubie sie czasem tak melancholijnie nastroic:tak:
Szukam czegos do czytania na urlop polecicie mi coś?
 
Ja jeśli chodzi o czytanie to czytam coś cały czas, nawet do 1-2 w nocy potrafię siedzieć a bywało i dłużej...ale doradzać nic konkretnego nie będę bo nie znam Twojego gustu Sylwia ( no oprócz tego, że nie lubisz Shreka :))
 
Ja mogę czytać wszystko i o każdej porze, tak jak Baśka :-) Uwielbiam to. Ciężko jednak polecić coś konkretnego, bo to zależy co kto lubi... Ale ciekawe są np. książki Paulo Coelho, Anchee Min, lekkie i przyjemne są powiastki z serii Literatura na obcasach.. Kontrowersyjny Dan Brown też ciekawie pisze - przeczytałam z zapartym tchem wszystkie jego powieści...
 
reklama
I ja, i ja! Ja też bardzo lubie czytać:tak:Sylwia, musisz napisać w czym gustujesz, to wtedy może ktos podpowie jakis fajny tytuł.

Shrek jest faaajny;-):-)
 
Do góry