reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeczytałam / obejrzałam POLECAM

reklama
Cicha ja też nie czytałam :tak: ani nie oglądałam, jakoś nie mogę się zebrać :sorry2:

Sylwia nie wiem jakie filmy lubisz, bo z tego co tu widzę to dziewczyny gustują w ambitnym kinie lub w "mocnych" filmach :shocked2: ja tam przy filmie lubię się odprężyć najchętniej oglądam więc komedie , babskie filmy i bajki , no i uwielbiam serial "przyjaciele" często włączam sobie płytkę wieczorem i stresy znikają :-):-D;-)
 
Ja tez zdecydowanie lubie filmy lekkie,komedie,bo po co po calym dniu zmagan ladowac sobie cos ciezkiego na glowe.A ze moge sobie pozwolic tylko wieczorem na obejrzenie czegos to musi to byc cos odprezajacego.
 
To z takich lekkich filmów ja mogę polecić : Noc w muzeum, Phat girlz, Recepta na miłość, Miłosna zagrywka, To właśnie miłość albo Sposób na teściową:tak:Lekkie i przyjemne:-)
 
Aniab to właśnie "moje" filmy :-D:-D
lubię też "Dwóch gniewnych ludzi" , "Poznaj moich rodziców" , "Bridget Jones" "Rozważna i romantyczna" , "Nigdy w życiu" itp.:-D
Uwielbiam też filmy fantasy typu "Władca pierścieni" :-)

a z mocniejszego kina to polecam film "Hooligans" :tak:
 
Cicha, ja też nie czytałam "Kodu..." i też bardzo lubię Almodovara. Fakt, że filmy ma pokręcone i trudne, ale muzyka, język i sposób filmowania fantastyczne.

Bardzo też lubię filmy z Jackiem Nicolsonem, np. "Lepiej być nie może", "Czułe słówka". Świetny aktor.
 
HMMMM ja tez lubie chyba bardzie ambitne kino, w szczególnosci europejskie ostatnio ogladałam trzy kolory - Kieslowskiego - tak z sentymentu, a z aktorek uwielbiam Salme Hayek i Julliette Louis

komedie lubie ale obejrzalabym coś takiego z pazurkiem
no i nie znosze fantastyki, fantasy i kreskówek.
 
reklama
Witam
Polecam książkę "Język dwulatka" autorki Hogg Tracy.
Czytałam również "Język niemowląt" i żałuję że czytałam ją dopiero gdy mój mały miał 3 miesiące bo kompletnie nie wiedziałam jak sobie po porodzie z nim poradzić.:-)
 
Do góry