reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przedłużająca się żółtaczka związana z karmieniem piersią

Aqua, dlatego dobrze ze w koncu zrobia malemu jakies badania,ktore pokaza co mu jest,bo rzeczywiscie z tym "a moze..." to przesadzaja.
Jezeli chodzi o odstawienie z piersi,to moze sprobuj go najpierw nakarmic mieszanka,a potem,jak sie juz naje,to przystaw do piersi,zeby sie uspokoil.A ze najedzony,to nie pociagnie duzo z piersi.
Moja cora,pomimo ze jest tylko na piersi,to tez coraz czesciej ma klopoty z wyproznianiem.Wtedy pomaga czopek glicerynowy.Nasza pani doktor poradzila tak,ponoc to bezpieczna metoda.
 
reklama
Aqua, przykro mi :(.

Benita, a podajesz herbatkę koperkową?? Mój Krystianek jak na razie nie ma problemu z kupką, ale staram się jeść mniej ryżu, jem śliwki i jabłka.

 
Badania wyszły wporządku, wątroba jest zdrowa, ta głupia baba w przychodni nastraszyła mnie jak cholera, dziecko kuli niepotrzebnie tyle razy.
Najlepsze jest to, że ona mimo wszystko, mimo dobrych wyników nadal mi nie zaszczepiła Kuby. Stwierdziła,ze za tydzień może?????? czy ta kobieta jest normalan??????
Dziecko powinno być już szczepione 2 raz.Zaraz po szczepieniu zmieniam przychodnie bo mogę któregoś pięknego dnia tą wspaniałą pani doktor uszkodzić. Tyle kłopotów i nerwów niepotrzebnie
 
No nieźle, a uzasadniła jakoś to, że nie chce zaszczepić, skoro wątroba zdrowa? ::)

Aqua, lepiej zmień przychodnię, ale się nie denerwuj, bo to teź na małego wpłynie, ciesz się, że wyniki są ok! :D
 
Do góry