reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przedłużenie umowy lub rejestracja w UP a ciąża

kochająca_mama30

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Grudzień 2011
Postów
269
Witam ponownie na forum,
powtórzę się:
Do 8 marca mam ważną umowę o pracę, jeśli okaże się że zostanie mi przedłużona ( wykorzystany będzie u. macierzyński oraz część u. wypoczynkowego) a będę we wczesnej ciąży to czy od razu tego samego lub następnego dnia mogę przejść na zwolnienie ciążowe, nie wykorzystując już dalszej części u. wypoczynkowego?

Jeśli natomiast okaże się że w ciąży jestem a nie zostanie mi przedłużona umowa to po zarejestrowaniu się w UP na jaki zasiłek i od kiedy mogę liczyć? W jakiej kwocie? Orientuje się Pani?
 
reklama
Witam ponownie na forum,
powtórzę się:
Do 8 marca mam ważną umowę o pracę, jeśli okaże się że zostanie mi przedłużona ( wykorzystany będzie u. macierzyński oraz część u. wypoczynkowego) a będę we wczesnej ciąży to czy od razu tego samego lub następnego dnia mogę przejść na zwolnienie ciążowe, nie wykorzystując już dalszej części u. wypoczynkowego?

Jeśli natomiast okaże się że w ciąży jestem a nie zostanie mi przedłużona umowa to po zarejestrowaniu się w UP na jaki zasiłek i od kiedy mogę liczyć? W jakiej kwocie? Orientuje się Pani?

Zatem ja też powtórzę. Na forum obowiązuje regulamin.
 
Nic mi to nie mówi.
Regulaminy obowiązują wszędzie.
Proszę zatem wskazać konkretny punkt, jaki ma Pani na myśli bo kompletnie nie rozumiem dlaczego odwołuje się Pani ciągle do regulaminów.
 
Do góry