reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedostatni dzień płodny

Kazimiera321

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2020
Postów
31
Dzień dobry, bardzo chciałbym zostać mamą. Moje miesiączki są regularne, cykl trwa 28 dni, ostatnia owulację miałam 21.03. 24.03 kochałam się z moim partnerem i osiągnęliśmy orgazm w tym samym momencie przez co praktycznie całe nasienie zostało we mnie ( skurcze). 24 był jeszcze dniem płodnym i wiadomo dni płodne to dni płodne 😋 ale naczytałam się i mam wątpliwości czy się udało. Czy jest tu jakaś mamusia albo przyszła mamusia która zaszła w ciąże w przedostatni dzień płodny bądź ostatni dzień płodny?
 
reklama
reklama
Jeśli jesteś pewna ze miałam owulację 21 to moim zdaniem szansę są nikłe. Wtedy lepiej żeby przytulanki były 20 lub rano 21. Komórka jajowa nie jest gotowa do zapłodnienia przez 3 dni a przez 8 do 24 h. No chyba że owulacja Ci się przesunela to wtedy inna sprawa :)
Trzymam kciuki
 
Tak jak pisza dziewczyny jezeli owulacja byla dokladnie 21 to naprawde male szanse....te dni plodne po owulacji wynikaja tylko z tego ze wlasnie owulacja moze sie przesunac dlatego sie uznaje jeszcze dni po.....moze akurat sie przesunela....nic nie wiadomo......mi sie przesunela o tydzien predzej i mam tego efekty😊
 
dni płodne są do momentu owulacji. po owulacji szanse na ciążę są niemal zerowe. . to co widzisz w aplikacji, np 2 dni po owu jako dni płodne to tak naprawde własnie dni płodne ale tylko pod warunkiem ze owulacja sie przesunela... po owulacji sa dni nieplodne.
kup sobie testy owulacyjne dla wiekszej pewnosci kiedy owulacja :)
 
Hej:) a jakiej konkretnie używasz aplikacji? Moja niestety zawsze wskazywała zazwyczaj owulacje jeden/dwa dni pozniej. Osobiscie polecam testy owulacyjne tak jak dziewczyny powyzej:) powodzenia!
 
reklama
Do góry