reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedporodowe obawy, przesądy, rady...

reklama
ja mialam, ale nie trwalo to tak dlugo i moglam sobie lezec.. troche nuda.

Kasia - oczywiscie, na izbie przyjec tak, ale na ip przyjmuja rozni lekarze, jaki sie trafi, a nie jeden konkretny.
zreszta, niewazne :-) jak mowi saraa - najwazniejsze jest zaufanie do lekarza i nasze samopoczucie :-)
 
Witajcie laseczki. Ja miałam raz KTG. Około 20 minut, położna radziła w pozycji siedzącej, ale dla mnie to i lepiej było, bo jak leże na plecach plackiem to mi ciężko od dzidzi. Byłam ze znajomą akurat i tak mnie rozśmieszała, że tętno malutkiej podczas mojej głupawki pod 200 wskoczyło. Miałyśmy ubaw :-D
 
reklama
Do góry