reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedporodowe obawy, przesądy, rady...

A mnie lekarz pouczył, że muszę liczyć ruchy dziecka przez godzinę dziennie, leżąć na lewym boku. Jeśli ruchów będzie mniej niż dziesięć, to szybciutko na KTG, bo może dziecko jest owinięte pępowiną!Nieźle mnie nastraszył.

Nigdy nie umiem tej godziny wytrzymać, bo zanim minie, to ja już śpię:tak:
 
reklama
Oczekująca z tym liczeniem do 10 w ciągu godziny to każdej tak z nas mówią. Ale nie zawsze się to sprawedza, moja córcia ma czasem spokojniejsze dni i co od razu mam na KTG biec? U nas mówią że po 12h bez ruchów trzeba jechać do szpitala - już na wszelki wypadek z torbą.
Niech Cię lekarz nie straszy po co Ci stres dodatkowy?
 
Roni KTG zleca lekarz jak stwierdza, że wg niego masz za dużo skurczy i tyle. Nie jest to żaden standard że się robi jak USG. Wiec niczego nie zaniedbujesz. A jak miałaś te dwa tyg temu przygody ze skurczami (cośmy od kompa nie odchodziły:-) )to pojechałaś do szpitala, bo nie pamiętam? Bo jak tak to pewnie powinni Ci zrobić.
 
A ja właśnie dziś jadę na KTG, nie chce mi się, ale lekarz nalega, że raz na tydzień koniecznie trzeba coś pobadać :-)
 
nie uwierzycie!
bylam u lekarza i moje dziecko znow lezy posladkowo!!
juz nie mam sily:baffled::baffled:
a jej sie wydaje ze mamusiny brzuch to karuzela:angry::angry:
 
reklama
Do góry