reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

Kassiaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Luty 2010
Postów
66
Miasto
Suwalszczyzna
Jestem Kasia mam 21 jeden lat (we wrzesniu 22) O naszym maleństwie wiem od 18 stycznia.
Teraz nie pracuje. Miałam już 2 wizyty u lekarza 3 jutro:-D Mieszkamy w Augustowie na suwalszczyźnie:tak:
 
reklama
Witajcie, Jestem Karolina mam 25 lat i od dwóch tygodni jestem szczęśliwą mężatką :D Tydzień temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Oboje z mężem jesteśmy zachwyceni tym faktem, chociaż nie spodziewaliśmy się, że uda nam się zrobić dzidziusia przy pierwszym podejściu ;p
Ostatni okres miałam 16 stycznia, więc z moich obliczeń wynika iż nasze maleństwo pojawi się w II połowie października.

Mam nadzieję, że znajdę na tym forum odpowiedzi na moje pytania i że pomożecie mi przetrwać ten czas do porodu.
 
Sylwia, Zielona Góra, l.31 jeszcze;) Córka Ola prawie 19 miesięcy. W tym roku 5 rocznica ślubu. Wśród domowników ukochana dożyca argentyńska. W opiece nad Olą pomaga nam niania, bo oboje pracujemy, a dziadków nie ma na miejscu - czyli ja i moja rodzinka w telegraficznym skrócie;) Aaa termin w karcie ciąży 10.10.
 
No to i ja skrobne pare slow o sobie:-)
Na imie mam Monika, lat( prawie;-)) 30. Jestem stomatologiem, robie specke z chirurgii.
Z moim narzeczonym jestesmy razem 6,5 roku, w pazdierniku sie zareczylismy, slub planujemy w czerwcu 2011, z tym, ze teraz to bedzie razem z chrzcinami.:-D
Narzeczony jest POrtugalczykiem, w chwili obecnej pracuje w Pradze, wiec widujemy sie tylko weekendami. A w domku na codzien jest ze mna Misza,2,5 letni dlugowlosy kocurek, ktorego wspolnie adoptowalismy.
O malenstwie nie wiedzialam do 6 tyg, teraz jest 7. A termin z wyliczen wypada na 21,10
 
Witam wszystkie mamusie, mam na imię Małgorzata obecnie mieszkam w Białej podlaskiej a pochodzę z Przemyśla. jestem mężatka od 3,5 roku. Mam synka który skończy 19 marca 3 latka.
O swojej obecnej ciąży dowiedziałam się jakieś 2 tygodnie temu a termin mam na 26 października.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki. Jestem Iwona. Mam 30 lat. Najprawdopodobniej jestem w ciąży (na usg w 4 tyg nic nie było jeszcze widać). Wg miesiączki termin mam na 26 października. Jutro idę do lekarza i mam nadzieję że dzidzia będzie.
Miałam być mamą sierpniową 2009 ale niestety ciąża obumarła i w lutym zeszłego roku miałam zabieg. Objawem obumarcia był jedynie bladoróżowy śluz :(
Teraz jestem już na zwolnieniu gdyż krwawiłam i plamiłam. Biorę luteinę i jestem cała w nerwach o moje dzieciątko. Mam jednak nadzieję że tym razem będzie wszystko ok :)
Życzę wszystkim udanych 9 miesięcy :)
 
Kopiuję swój wpis z wątku głównego:

Mam na imię Ewa, mam 30 lat, jestem z Bydgoszczy. Od prawie 3 lat jestem mężatką, a od jakichś niecałych czterech staramy się o dzidziusia (niestety raz już poroniłam).
Obecnie nie pracuję, a do niedawna byłam asystentką dyrekcji centrum handlowego. Moją życiową pasją jest śpiewanie, do niedawna był to też dla mnie jeden ze sposobów zarabiania. Teraz czasami nagrywam wokale do różnych piosenek, tak dla hobby.
Mam jeszcze jedno hobby: mój samochód. Od lat należę do klubu mitsumaniaków, czyli miłośników marki Mitsubishi i udzielam się jako moderator na forum klubowym.

To chyba wszystko :)
 
Na imię mam Anna, jestem z Piły, wielkopolska, lat 28 (prawie bo od maja), mężatka też prawie już 5 lat, dzieci póki co brak, to jest moja pierwsza ciąża, posiadam dwa koty:) Zainteresowania to literatura, Japonia i Gejsze, pracuję w Biurze Obsługi Klienta.
 
Czesc Wszystkim. Mam na imie Basia. lat 26 (w grudniu 27). Kraków. Jestem w 8 tc. Wszystko jest takie dla mnie nowe, pierwsza ciaza. I nie bardzo mam pojecie o ciazy czy dzieciach, nigdy nie mialam jakos tak blizej kontaktu ani z ciezarowkami ani z malymi dziecmi. Wiec jestem pelna obaw i troche zaniepokojona. Jeszcze to do mnie nie dotarlo. Dowiedzialam sie wlasciwie w 3tc. U lekarza bylam w 5. 7 04 mam kolejna wizyte (dopiero, bo NFZ... i kolejki sa) i bede miec wtedy USG juz sie nie moge doczekac, az uslysze serduszko dzidzi :). Poki co boje sie poronienia, wiem ze przez pierwsze 3 msc dosc latwo o to. Ale bardzo bym chciala, zeby wszystko bylo ok :).
Uwielbiam turystyke. Oprocz tego interesuje sie fotografia i muzyka. Pozdrowienia dla wszystkich przyszlych mam
 
reklama
Cześć, jestem Justyna i mam 24 lata (w grudniu skończę 25). Jestem z Warszawy. Nasz Maleńki Cud pojawi się na świecie na początku października :)
 
Do góry