reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy sie.

reklama
Ja równiez sie dołączam,chociaz ju tutaj z Wami pisze i chyba sie nie przedstawiałam:)

Mam na imie Madzia jestem z pomorza z Koscierzyny a od 3 lat mieszkam w Wielkim Klinczu.Mężatko jestem ponad 3 lata,a z M jestem ponad 5 lat.Mam uroczego synka który jest wczesniakiem ur sie 15.02.2010 w 35 tyg.Non stopa jestesmy w szpitalu czekamy na operacje i duzo przeszedł nawet bezdechy itp.Miło mi sie tu z Wami pisze.
 
Wita Was ;-) Od dawna tutaj zaglądam ale jakoś nigdy nie założyłam konta.
Chciałam się dołączyć do Was. Mój synek również jest z lutego :blink: Termin mieliśmy na 12.02. ale w dniu tak długo wyczekiwanym nic się nie działo i dobrze, Nasz synuś zrobił Nam niespodziewany prezent o 5.30 14.02 przyszedł na świat po 15min porodu :-)
Dostaliśmy bardzo żadki ale najpiękniejszy prezet w Walentynki, teraz on jest Naszą Walentynką:-D
 
reklama
Do góry