reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy sie.

:-) A z jakiego jestes miasta?

Ja nie wyobrazam sobie jak wytrzymam tyle bez jogi, teraz czuje sie srednio wiec jakos jescze to znosze ale jak poczuje sie lepiej to chyba na glowe dostane bez zadnego wysilku fizycznego lub czegokolwiek... ja joge juz praktykuje ok 2,5 roku.. teraz juz bylam w zaawansowanej grupie no ale niestety musialam przerwac i mam rewelacyjna nauczycielke, najlepsza u jakiej kiedykolwiek bylam.
No ale coz... po ciazy na pewno wracam!! mam nadzieje,ze bede miala czas..
:-D
Z Radomia :) Cwicze nie tylko u mnie w szkole ale i jezdzac po calej polsce na warsztatach za moim mistrzem :p ;) niestety w poznaniu chyba nigdy nie bylismy...Bralas udzial w jakis warsztatach oprocz tego co w szkole u siebie? Ja polecam, bo dobrze jest miec kilku nauczycieli, a swojego mistrza mozna miec jedngo ;)ja sobie bardzo cenie wielu nauczycieli bo kazdy z nich bardzo duzo wnosi. Jedna jest baaaaardzo zdyscyplinowana, przez co z jogi wynosze wielka koncentracje, druga jest aniołem wiec czuje sie błogo, ja sama nie wie sama jaka jestem chyba za duzo pajacuje ale taki mam charakter ze lubie zartowac duzo, poza tym jestem mlodziutka i inna energie wnosze :pczasami mysle sobie ze powinnam byc ashtangistką, ale po przemysleniu jednak nie jestem az tak energiczna a co wiecej BARDZO szanuje technike hatha jogi ( wg iyengara)

A czemu zalecam warsztaty? Bo na nich tez dowiesz sie ze w ciazy spokojnie mozesz cwiczyc tylko wiadomo ze nie wszytko. Ja marze zeby teraz zebrac grupe ciezarowek i poprowadzic im zajecia. Tylko takim po pierwszym trymestrze bo w pierwszym to nie polecam. Sama teraz czekam jescze miesiac by moc zaczac lekko cwiczyc.Gdybys mieszkala w radomiu mialabym jedna chetna :p
 
reklama
no na pewno!! jak bede mogla to na pewno bede chodzila na joge w ciazy... :tak:

tylko musisz zapytac swojej nauczycielki bo byc moze nie jest przygotowana do prowadzenia zajec dla kobiet w ciazy...Chcac nie chcac duzo modyfikacji trzeba wprowadzac a poza tym, taka specjalna joga w ciazy jest najlepsza! Uczy ukladania sie, oddechu, relaksacji. W normalnej grupie moze nie miec twoja nauczyciela czasu by cie dopilnowac...:( no chyba ze sama sprobujesz poszukac zrodel tak ze sama bedziesz mgla w czasie zajec to modyfikowac, ale to zalezy czy na tyle czujesz sie w jodze na silach.
 
Cześć Dziewczyny :) I ja również chciałabym się przedstawić ;)

Imię:
Ilona
wiek: 20
stan cywilny: wolna ( w związku od prawie 2 lat)
dzieci: w brzuszku :)
miejscowość: Tarnow
hobby: m.in. aktywne spędzanie czasu np. weekendowe spacery po górach
data ostatniej @: 10 maj 2009
przewidywana data porodu według OM: 17 luty
 
No patrzcie, jakoś przeoczyłam ten wątek, ale już się poprawiam. :-)

Imię - Ania
Wiek - 31
Stan cywilny - mężatka od 2005 roku
Liczba dzieciaczków (ich imiona i wiek) - Piotruś 1 rok 8 miesięcy i Fasolka lub Fasolinek - to się zobaczy ;-)
Zwierzaki - brak
Miejscowość - Łódź
Hobby - czytam książki w każdej wolnej chwili
Praca - nauczyciel
Data ostatniej @ - 11.05.09
Przewidywana data porodu - 18.02.10
 
Witajcie dziewczyny:) No to i ja się tutaj wpisze:)
Imię: Patrycja
wiek: 18...w sierpniu 19
stan cywilny:obecnie panna a za miesiąc mężatka :-)
dzieci: 0
zwierzak: kot
miejscowość: Mielec
hobby: dobry film, książka
data ostatniej @: 26 kwietnia 2009
przewidywana data porodu według OM: 5 luty
 
cześć :)))

to i ja się dopiszę :))

Imię: Aga
wiek: 27
stan cywilny: zmienny ;)
dzieci: 1 + 1 w drodze
zwierzak: kot
miejscowość: Warszawa
hobby: mahjong, pasjans
data ostatniej @: 13 Maj 2009
przewidywana data porodu według OM: 18 luty

:)))
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamusie:)

Imię: Karolina
wiek: 19
stan cywilny: mężatka
dzieci: 1 Aniołek( 01.04.2009) i dzidziuś w brzuszku
zwierzaki: brak
miejscowość: Wisła
hobby: gotowanie
data oststniej @: 02.05.2009
przewidywana data porodu: 09.02.2010
 
Witajcie Dziewczyny :) Fajnie, że jest nas coraz więcej :-) Widzę Patrycja, że nawet całkiem niedaleko mieszkamy od siebie :) Ciekawa jestem ile nas się uzbiera do lutego zanim wyruszymy wszystkie na porodówki :-p
 
reklama
... i ja się przedstawię..

Imię: Danka
wiek: 31
stan cywilny: w związku
dzieci: Fasolek w brzuszku
zwierzaki: psiak - Doberman
miejscowość: Katowice
hobby: łazikowanie po górach, jazda konna, książki
data ostatniej @: 28.04.2009
przewidywana data porodu: 04.02.2010

pozdrawiam
 
Do góry