reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

Początki, z tego co pamiętam, to było porównywanie naszych objawów ciążowych i lekka obawa żeby przetrzymać ryzykowne 3 miesiące:)
 
reklama
Hej Dziewczyny! Mam na imię Ewa i jestem z okolic Wrocławia. Chciałam Wam powiedzieć, że podczytuję Was od marca regularnie, ale jakoś nigdy nie odważyłam się do Was dołączyć. Ale kiedy rozwiązanie jest coraz bliżej(termin mam na 17 pażdziernika)towarzyszy mi coraz więcej emocji, które chciałabym z Wami dzielić. Mam nadzieję, że uda mi sie do Was wkręcić. Jestem mamą dwóch synów 11 i 8 lat, a teraz noszę pod sercem małego wstydzioszka, bo na każdym USG nie chce się odsłonić do końca i nie można stwierdzić na 100% kto tam jest, ale póki co lekarz nie widzi jajek i jest szansa na upragnioną córeczkę. Kolejne USG ok. 20sierpnia.
 
Hej Dziewczyny! Mam na imię Ewa i jestem z okolic Wrocławia. Chciałam Wam powiedzieć, że podczytuję Was od marca regularnie, ale jakoś nigdy nie odważyłam się do Was dołączyć. Ale kiedy rozwiązanie jest coraz bliżej(termin mam na 17 pażdziernika)towarzyszy mi coraz więcej emocji, które chciałabym z Wami dzielić. Mam nadzieję, że uda mi sie do Was wkręcić. Jestem mamą dwóch synów 11 i 8 lat, a teraz noszę pod sercem małego wstydzioszka, bo na każdym USG nie chce się odsłonić do końca i nie można stwierdzić na 100% kto tam jest, ale póki co lekarz nie widzi jajek i jest szansa na upragnioną córeczkę. Kolejne USG ok. 20sierpnia.

witamy i zapraszamy na wątek główny :-D
 
agnus, nielegalnabrunetka, Kiniutka, witajcie:-)
tylko jedna osoba chyba podjęła się przeczytania całego wątku głównego...
Malutka... szacun:-):-)

Chciałam powiedzieć, że ja też czytam Was prawie od poczatku i przeżywałam Wasze losy, ale jakoś tak dopiero teraz się ujawniłam, ale lepiej póżno niż wcale,jak to mówią.
 
reklama
Do góry