reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się [emoji3]

marcia331

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2011
Postów
5 749
Miasto
woj. łódzkie
Zakładam nowy wątek co byśmy się lepiej poznaly bo na głównym jak ktoś dołącza to potem umyka w natłoku postów.

No więc zaczynam. Mam 34 lata, mieszkam w woj. łódzkim. Jestem mama 3 dzieci (Tymek 6lat, Ignas 4 lata i Tosia 10 miesięcy). Obecnie w 4 ciąży trochę z zaskoczenia. Nadal jestem na urlopie macierzyńskim.
 
reklama
Ja druga!
Jak widać po nicku mam na imię Asia, 25 lat. Jestem z kujawsko-pomorskiego i mam juz synka 13 m-cy. Miałam iść do pracy jak Filip skończy rok, ale jednak postanowiliśmy, że najpierw dzieci. [emoji3]
 
Jestem Agata. Mam 27 lat. Jestem z Włocławka ale mieszkam obecnie w Poznaniu. W 2016 roku w maju poroniłam jedną ciążę, w lipcu tego samego roku miałam usunięty prawy jajowód przez ciążę pozamaciczną. Obecnie mam urlop do 13.08 a potem idę na zwolnienie ze względu na pracę fizyczną na 3 zmiany.
 
Ania 31 lat dwójka cudownych dzieci (które właśnie śpią ;) ) województwo mazowieckie. Synek 3 latka i córka 1 rok. Długi czas w domku z dziećmi po urodzeniu synka :). Teraz syn idzie do przedszkola, a córka jeszcze w domku. Pracowałam przy projektach unijnych, ale to są teraz moje najważniejsze projekty w życiu :).
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dorota lat 30. Mieszkam w okolicach Lublina. Nie mam jeszcze dzieci to moja pierwsza ciąża. Na codzień jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego.
 
Zakładam nowy wątek co byśmy się lepiej poznaly bo na głównym jak ktoś dołącza to potem umyka w natłoku postów.

No więc zaczynam. Mam 34 lata, mieszkam w woj. łódzkim. Jestem mama 3 dzieci (Tymek 6lat, Ignas 4 lata i Tosia 10 miesięcy). Obecnie w 4 ciąży trochę z zaskoczenia. Nadal jestem na urlopie macierzyńskim.
Masz jakąś pomoc do dzieci ? (zaraz jedno do szkoły, drugie do przedszkola i jeszcze dwójka maluchów). Ps. Ja usypiam dwójkę na raz :) a Ty jak sobie rodzisz? - Od urodzienia małej czyli już rok.
 
Masz jakąś pomoc do dzieci ? (zaraz jedno do szkoły, drugie do przedszkola i jeszcze dwójka maluchów). Ps. Ja usypiam dwójkę na raz :) a Ty jak sobie rodzisz? - Od urodzienia małej czyli już rok.
Teoretycznie mam teściowa która jest na emeryturze i mieszka 3km od nas. Ale praktycznie radzę sobie sama. Przynajmniej do tej pory. Wszędzie jeżdżę z dziećmi i nie lubię się prosić o pomoc. Jeszcze ten rok chłopaki razem do przedszkola będą chodzić. Mała zostanie w domu skoro ja w ciąży i nowy maluch będzie. Chłopaki usypiaja sami więc nie ma problemu. Toske usypiam przy piersi. I tego właśnie najbardziej się boję bo musimy wypracować samodzielne usypianie. Z chłopakami też tak było że starszy do łóżeczka i usypial a ja siadalam obok i karmiłam młodszego. No zobaczymy jak to będzie. Mam jeszcze 8 miesięcy na ustalenie strategii [emoji16]
 
Paulina 25 lat, jestem z województwa mazowieckiego. Mam już córcię 4 letnią. Jestem oligofrenopedagogiem i aktualnie robię jeszcze magisterkę z sudropedagogiki.
 
reklama
Mam na imię Ania, mam 26 lat i jestem z Warszawy. To moja pierwsza ciąża, również z zaskoczenia (po ślubie jesteśmy dopiero 3 miesiące), więc jestem trochę przerażona, ale i ciekawa tego, co będzie dalej :)
 
Do góry