reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się [emoji3]

reklama
Wypadałoby się i tutaj przedstawić.
Mam na imię Agnieszka. Mam 27 lat. To moja 3 ciąża z terminem na 18 kwietnia. Z poprzedniej ciąży mam wspaniałego synka z 20 września 2017.
Jestem po cc i pewnie czeka mnie kolejne.
(mamy tabelkę?)
 
Wypadałoby się i tutaj przedstawić.
Mam na imię Agnieszka. Mam 27 lat. To moja 3 ciąża z terminem na 18 kwietnia. Z poprzedniej ciąży mam wspaniałego synka z 20 września 2017.
Jestem po cc i pewnie czeka mnie kolejne.
(mamy tabelkę?)

Ja mam synka z 2 września 2017 a teraz tez na 18 kwiecień, będziemy szły łeb w łeb [emoji16]
 
Wypadałoby się i tutaj przedstawić.
Mam na imię Agnieszka. Mam 27 lat. To moja 3 ciąża z terminem na 18 kwietnia. Z poprzedniej ciąży mam wspaniałego synka z 20 września 2017.
Jestem po cc i pewnie czeka mnie kolejne.
(mamy tabelkę?)

Dziewczyny na grupie już wiedzą? [emoji85] ostatnio mam mało czasu i słabo tam zaglądam ‍♀️
 
Hej dziewczyny jestem Kasia 29lat z okolic Rzeszowa . To jest moja 4 ciąża ostatnia poroniona w maju . Mam dwoje dzieci syna 6 lat i córkę 4 ( niepelnosprawna ) więc teraz podwójny strach by było dzieciątko zdrowe i donosić . Więc od wizyty do wizyty ;)
 
Część! Ania, 31 lat na chwilę obecną wg om 14 tydzień i jestem już po prenatalnych, które wyszły bardzo ładnie więc uznałam że pora się przywitać :) jest to moja 3 ciąża, natomiast dwie poprzednie niestety zakończone poronieniem na wczesnym etapie, tutaj wierzę że to ta która zakończy się wymarzonym maleństwem :) jeżeli Pan doktor ma rację będzie dziewuszka. Pozdrawiam wszystkie Mamy!
 
reklama
Do góry