reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przedstawmy się

Piszę na forum w różnych tematach a dopiero teraz zobaczyłam wątek przedstawmy się więc to robię przepraszam, że tak późno.....

Imię-Magda
Wiek-30 lat
Związek-mężatka od 21.10.2006 r.
Miasto-Słupsk, woj.pomorskie
Zawód-księgowa
Dzieci-jedno Zosia ur 24.05.2011 r w 39 ciąży przez CC
Co lubię robić-ogólnie wszystko po trochu i chyba jestem pracoholiczką :(

Pozdrawiam i przepraszam za późne przedstawienie się :)
 
reklama
Witam:tak: kiedyś już tu zaglądałam ale teraz się przedstawię porządnie;-)

imię: Iga
wiek: 18 lat
związek: konkubent M, od 27.06.2008 :)
miasto: Kielce
zawód: póki co uczennica,konkretniej maturzystka,od października mam nadzieje studentka i lektorka j,angielskiego:-)
co lubię: bycie mamą, muzykę,książki,sport i wiele innych

Mam synka Adasia,urodzonego przez cc 9 maja;-) o wadze 3,660 i dlugości 57 cm
 
Witam, jestem mamą Michałka który urodził się 17 maja. Niedawno dowiedziałam się że moja przyjaciółka jest w ciąży, mówiła mi że pisze na forum z dziewczynami które maja urodzić tak jak ona i właśnie dzięki niej wpadłam na "pomysł" by znaleźć mamy który urodziły w maju 2011r:)
 
Haniagaj witaj:) Zapraszamy do naszego grona:) Ja też obchodzę urodzinki 17 maja:):)

Napisz coś więcej o sobie, skąd pochodzisz ile masz dzieci, pracujesz, siedzisz w domu???
 
reklama
Do góry