reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie :)

czarnula83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Listopad 2006
Postów
1 392
Miasto
Uk
Tutaj mozemy napisac pare slow o sobie

Wiec zaczynam :)
Mam na imie Ela i mam 28 lat. Pochodze z Bialegostoku ale obecnie mieszkam w Chatham UK. Mam synka Xavierka 4 latka ktory wlasnie zaczal chodzic do przedszkola :) Jestem z zawodu tkaczem i opiekunka dziecieca. Narazie siedze w domku. Teraz oczekujemy 2 bobaska i ostatniego zarazem hehe trzeba wkoncu kiedys do pracy sie wybrac a nie siedziec z dzieciarnia :)
 
reklama
Mam na imie Ania.
Od 8 lat mieszkam w Niemczech.
Mam 28lat.
Dwoch wspanialych synow,ktorzy chodza juz do drugiej klasy.
Obecnie nie pracuje i dobrze mi z tym.
Choc pewnie przyjdzie czas,kiedy trzeba bedzie sie ruszyc:-)
 
To i ja napiszę:) Mam na imię Marta, mam 26 lat, mieszkam w Poznianiu. Jestem szczęśliwą mamą 10-miesięcznego Stasia. Wraz z mężem podjęliśmy decyzję o tym aby szybciutko postarać się o drugiego Maluszka, aby była jak najmniejsza różnica wieku między naszymi Skarbami:) Choć wiele osób gdy słyszy o drugiej ciąży puka się w głowę, ale my jesteśmy przeszczęśliwi:) Przed narodzinami drugiego Maluszka planuję skończyć studia-politologię. Obecnie jestem kurą domową i jestem z tego dumna:) Do pracy wybiorę się dopiero gdy drugi Bąbelek pójdzie do przedszkola:)
 
Ja mieszkam we Wloszech, to nasz pierwszy i dlugo oczekiwany "skarbek", mam 38 lat, obecnie ucze sie trybie wieczorowym i zajmuje sie domem. "Starania" pochlonely nam troche czasu i stwierdzilismy ze nie ma co zaczynac nowej pracy bo nie bede miala kiedy chodzic po lekarzach a dodatkowy stres na pewno by sie odbil na mojej i tak juz wysokiej prolaktynie.


...uzupelnienie z dnia 28.09.2011: niestety ciaza zatrzymala sie w 5-6 tygodniu...
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie majóweczki!
Jestem Ania, pochodzę z zachodniopomorskiego. Mam 29 lat. To nasze pierwsze dziecko, o które jak już wiecie nie staraliśmy się zbyt długo! Pracuję w szkole jako pani nauczycielka :) Pozdrowienia dla wszystkich!
 
Witam i ja!
Mam 35 lat 3 dzieci i teraz spodziewam sie czwartego. Przy pierwszej dwojce szybko wracalam do pracy po macierzynskim ale juz przy trzecim zostalam na wychowawczym i teraz tez zamierzam posiedziec w domu szczegolnie ze jestem tzw slomiana wdowa i meza mam tylko w weekendy
 
Witajcie - Karolcia z Gdyni, lat 28. To moja druga ciąża i ponownie w tym samym okresie ;) to tak jakbym była płodna jedynie w sierpniu... :). Synek już wyrośnięty zerówkowicz więc zastanawiam się jak to znowu będzie z tymi pieluchami, karmieniem itp ;). Na codzień pracuje, zajmuję się domem, synkiem no i tym starszym "dzieckiem".
 
Witam:) Jestem Magda z Leszna, mam 31 lat. To moja druga ciąża. Pierwsze moje szczęscie ma na imię Mateuszek i urodził się w czerwcu 2006r. Na co dzien pracuję w urzędzie miasta, no i dbam o moich chlopaków:)
 
to i ja tez napisze pare słów ;-)

mam na imie Ania 32 lata jestem z Trojmiasta :-) mam juz dwoch synkow jeden ma 4 latka drugi 10 lat straszne urwisy ....

teraz jest to moja 3 ciaza i to bardzo duza niespodziewana:tak: niespodzianka ;-) byla jak sie dowiedzielismy z moim mezczyzna...i nie moge sie juz doczekac tego brzdaca malusiego naszego..:-D
aktualnie pracuje sobie 8 godzin za biureczkiem i chce popracowac ile sie da ;-)
 
reklama
A ja jestem Asia,mam 32 lata,mieszkam w Szkocji i mam już cudowną 9 miesięczną córeczkę Nati. Niedawno wróciłam po macierzyńskim do pracy,ale pracuje tylko 2 dni w tyg wiec nie jest źle. Z tą ciążą udało nam się za drugim podejściem i bardzo się cieszymy z tej fasolki :)
 
Do góry