reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się :)

reklama
Mam na imie Sylwia.
Jestem 24letnią szczęśliwą mamą :)
Chodze ostatni rok do szkoły i nie pracuję.
Mam cudownego narzeczonego który czasem mnie denerwuje hehe:) Ale ogólnie to jestem pewna,że to moja druga połówka już na wieki wieków :D


Moja córcia (Laura) urodziła się 11 kwietnia 2012 roku w 36tyg. ciąży. Obecnie ma prawie 10 mies. i mnóstwo energii-wszędzie jej pełno:)
to tak w skrócie :)

ps. Myślę ,że z czasem poznamy się lepiej:) jak macie do mnie jakieś pytania czy coś to walcie śmiało :-p
 
więc będę kolejna, zawsze numer 2 to tez pozycja na podium :-D

Mam na imię Ania
za 3 dni będę mieć 26lat
czekam na moją dziecinkę, jeszcze trochę mi zostało bo to dopiero albo i aż dziesiąty tydzień.
Mieszkam w Bielsku trochę ponad 3 lata.
Jestem kierownikiem Centrum Obsługi Klientów Biznesowych T-Mobile (chwilowo w spoczynku:-))

Moja połowa?? leży na kanapie i drzemie, jakoś tak jedną drogą podążamy czekając na to gdzie ona nas zaprowadzi,

aaa no o zapomniała bym o istotnym członku rodziny: Koka, mój pies, ni to kangur, ni sarna, pocieszna ruda kaleka z uszami jak nietoperz uratowana od zlych ludzi przez fundacje od ktorej adoptowalam bestyjkę
 
honey, śliczny musi być Twój piesek :)

ja mam 30 lat, urodziłam się w Bielsku i tu całe życie mieszkałam, poza czasem studiów (farmacja) spędzonych częściowo w Katowicach i w Sosnowcu. później trochę popracowałam w aptekach. Z mężem (również pochodzącym z bielska) poznałam się we Wrzosowej Chacie :) 9 lat temu. Najpierw dorobiliśmy się psa (a właściwie suki), potem mieszkania w bloku, kupiliśmy drugiego psa, i zaszłam w ciążę :) urodziła się Natalia i jak miała 9 miesięcy zaszłam znów w ciążę i półtora roku po Natalii urodziła się Hania :)

moim hobby jest hodowla psów rasowych i szkolenie psów :) i tym się staram zajmować w wolnym czasie
 
Ostatnia edycja:
No to teraz ja :)
mam na imię Patrycja jakby ktoś się po nicku nie domyślił :-D
w dzień Dziadka obchodziłam 26 urodziny.
Z moim mężem będziemy obchodzić we wrześniu 9 lat jak już jesteśmy razem- jako małżeństwo to będzie 2 rok.
Pracuję już 3 lata w jednej firmie.
Uwielbiam jeździć na nartach i mam nadzieję w marcu, pod koniec sezonu, jak będą jeszcze warunki udać się gdzieś na stok:-).
Poza tym uwielbiam podróże. . Kocham sport- pływanie, badminton, piłka ręczna, koszykówka. Uwielbiam również oglądać piłkę nożną. Jestem maniakiem fast foodów i słodyczy-teraz karmiąc piersią czuję się jak na odwyku:baffled:. Lubię czytać książki i rozwiązywać sudoku.
Od niecałych 4 tyg jestem szczęśliwą mamą cudownego synka :-)
 
No i witam późną porą ;-)
Mam na imię Marlena i mieszkam w Bielsku od jakiś 6 lat może:sorry2: Nie pamiętam dokładnie przygnały mnie tu studia filologia polska.
Jestem w związku z moim od 8 lat małżeństwem jesteśmy od 2,5 roku i w tym czasie dorobiliśmy się swojego mieszkania, kredytu:-) i naszego synka Oliwierka. Hmmm myśle, że na jednym dziecku nie poprzestaniemy więc zamierzam długo zabalować na forum:-D
Mam 27 lat i dla jednych nie wyglądam bo nie chcą mi sprzedać piwa w sklepie, a dla drugich jestem ryczącą 35:baffled:
Co do hobby to uwielbiam taniec i od dziecka tańczę najpierw w zespole folklorystycznym co pozwoliło mi zwiedzić trochę świata, a później zaczęłam wygibasy na latino solo.Uwielbiam również ruch i wszystko co się z nim wiąże:fitness, pływanie jazda na wszelkich wynalazkach oprócz deski snowboardowej . Na razie jestem uziemiona, ale może wkrótce wrócę do swojego trybu.
Acha zapomniałabym :-p Jestem pożeraczem ksiażęk zwłaszcza kryminałów, mam już na koncie setki tytułów i pula rośnie bo na to to ja zawsze znajdę czas:tak:
 
Żebym nie była ostatnia więc i ja się przedstawię tą późną porą;-)

Nazywam się Ola-Aleksandra jestem szczęśliwą mamą Konradka, pracuję chwilowo z synusiem razem więc mam małego pomocnika:-D kiedyś w CV napiszę mu że pracował od 2-go miesiąca życia;-)
Mam 28 lat.
Pochodzę z dolnośląskiego a do Bielska przygnało mnie za Mężulkiem z którym jesteśmy 11 lat a po ślubie prawie 5. Przed wyjazdem do UK mieszkałam w Bielsku coś ponad rok. A w Londynie urzęduję już ponad 5 lat.
Tak poza tym lubię czytać książki na które teraz troszeczkę brakuje czasu:-(
 
Ostatnia edycja:
No to i ja coś naskrobię.. Nie dość że ostatnia to i najmłodsza :-D

W marcu skończę 22 lata, z mężem mamy dość krótki staż na dzień dzisiejszy ciągle się docieramy. Mamy cudowną córeczkę która za 2 dni skończy 8 miesięcy :tak:.
Na co dzień oboje pracujemy w tej samej firmie, mąż jest operatorem maszyn, ja natomiast pracuję w kontroli jakości. Obecnie pomieszkujemy u babci, a córcią zajmuje się teściowa 45 km za Bielskiem.. Choć w tym roku będziemy wić własne gniazdko w Bielsku :-).

Jeśli chodzi o moje zainteresowania.. Hmm.. jestem kino maniakiem, uwielbiam horrory,trrilery itp., ponad to lubię dziedzinę kryminalistyki, dobrą książką też nie pogardzę.
Dużo by pisać o sobie, ale to w sumie wyjdzie w praniu :blink:
 
Wychodzi na to, że to ja jestem ostatnia...

Mam na imię Monika, jestem 26-latką. W Bielsku mieszkam od niespełna 4 lat. Jestem w szczęśliwym związku małżeńskim od ponad 2 lat.
Obecnie wynajmujemy kawalerkę i budujemy nasze własne gniazdko. Skończyłam pedagogikę, pomimo, że planowałam studia artystyczne (ASP lub ST) i oczywiście nie pracuję w zawodzie. Obecnie jestem kierownikiem w jednym ze sklepów odzieżowych w Gemini Park...w firmie pracuję 6 lat.

08.07.2012 przyszedł na świat nasz syn Karol Tadeusz.
 
reklama
No to teraz ja ;-)

Mam na imię Magda, w sierpniu skończe 24 lata.
W sierpniu zeszłego roku odebrałam dyplom licencjata pielęgniarstwa, jednak nie zdążyłam znaleźć pracy gdyż 6 listopada ujrzałam dwie kreski na teście ciążowym :-D
Maleństwo zrobiło nam prezent na 6 miesiąc znajomości, była to nasza wspólna decyzja, że nie staramy się się o nie, jednak jeśli się pojawi to będziemy go kochać najbardziej na świecie :tak:
Od urodzenia mieszkam w Bielsku, jednak za dwa tygodnie zmieniam stan cywilny z panny na mężatke :-D i wtedy już na stałe przeprowadzam się do Kaniowa (bo teraz mieszkam trochę w Bielsku, a trochę w Kaniowie;-)).

5 lipca na świat przyjdzie mój synek Alanek :-)
 
Do góry