reklama

Przedstawmy się:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sieprniu 2015' rozpoczęty przez ewelina26k, 31 Grudzień 2014.

1. ewelina26k

ewelina26k Fanka BB :)

Ja mam na imie Ewelina, mam 31 lat, miszkam w Łodzi i to moja 4 ciaza ale dzidzius do tej pory jeden- Bartus prawie 3 latka

2. pupui

pupui Fanka BB :)

Cześć.
    Ja już się przedstawiałam ale nie zaszkodzi jeszcze raz. Mam na imię Ola. 29 lat. Jestem w ciąży drugi raz mam 2 i pól rocznego synka Joschke. Od prawie 10lat mieszkam w północno-zachodniej części Anglii prawie nad samym morzem.
    Termin mam na około 29 Sierpnia (dokładnie okaże się po pierwszym usg).

Miło dołączyć do Waszego grona.

3. reklama
  4. nineku

nineku Zaciekawiona BB

Nina, lat w marcu będzie 27. Termin mamy na ok 15 sierpnia :D

5. beata88

beata88 Fanka BB :)

Hej ja jestem Beata w marcu będzie już 27 wiosen :) to maja trzecia ciąża a poród drugi :) coś czuje że będzie chłopak, no zobaczymy czy przeczucie nie myli :) mieszkam w woj. lubuskim.

6. magdus92

magdus92 Fanka BB :)

Ja mam na imie Magda, jestem z Sosnowca. 23 lata skoncze w sierpniu, wiec mam nadzieje, ze powod do 'swietowania' bedzie podwojny :) To moja druga ciaza, pierwsza zakonczona w kwietniu w 12 tygodniu zabiegem z powodu braku tetna plodu, przyczyna bylo wytrzewienie jelit i watroby. Marze wytrwac z wami do sierpnia :tak:

7. anney

anney Moderator

Anka, 32lata, 4ciaza, mam dwóch cudownych chłopców 7i9 lat, póki co mieszkam w Londynie.

8. lucalew

lucalew Fanka BB :)

Lucyna lat 33 w sierpniu 34 wiec mam ogromna nadzieje ze Ktosiek bedzie tym moim najcudowniejszym urodzinowym prezentem :-) To moja druga ciaza tak jak w suwaczku. Mieszkam obecnie w Gdyni. Rowniez marze zeby dotrwac szczesliwie rozwiazania z Wami do sierpnia.

9. Jogobelka

Jogobelka Fanka BB :)

Witajcie,
    Jestem Wioleta, 33 lata. Mam już 5-letniego synka. Mieszkamy w Sosnowcu.

10. reklama
  11. blerka

blerka Fanka BB :)

Hej!
    Weronika, 24 lata, województwo mazowieckie.
    To moja pierwsza ciąża, mam nadzieję, że zostanę z Wami do sierpnia ( termin 08.08.) i urodzę zdrowe Maleństwo :)

12. loveboiled

loveboiled Fanka BB :)

Ania, w marcu skoncze 23 lata. Mieszkam w UK od 2006 roku, w Polsce jestem z Pomorza. To moja druga ciąża mam juz synka Brianka który w maju skończy dwa latka.

Poleć forum