reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się:)

reklama
Cześć.
Ja już się przedstawiałam ale nie zaszkodzi jeszcze raz. Mam na imię Ola. 29 lat. Jestem w ciąży drugi raz mam 2 i pól rocznego synka Joschke. Od prawie 10lat mieszkam w północno-zachodniej części Anglii prawie nad samym morzem.
Termin mam na około 29 Sierpnia (dokładnie okaże się po pierwszym usg).

Miło dołączyć do Waszego grona.
 
Hej ja jestem Beata w marcu będzie już 27 wiosen :) to maja trzecia ciąża a poród drugi :) coś czuje że będzie chłopak, no zobaczymy czy przeczucie nie myli :) mieszkam w woj. lubuskim.
 
Ja mam na imie Magda, jestem z Sosnowca. 23 lata skoncze w sierpniu, wiec mam nadzieje, ze powod do 'swietowania' bedzie podwojny :) To moja druga ciaza, pierwsza zakonczona w kwietniu w 12 tygodniu zabiegem z powodu braku tetna plodu, przyczyna bylo wytrzewienie jelit i watroby. Marze wytrwac z wami do sierpnia :tak:
 
Anka, 32lata, 4ciaza, mam dwóch cudownych chłopców 7i9 lat, póki co mieszkam w Londynie.
 
Lucyna lat 33 w sierpniu 34 wiec mam ogromna nadzieje ze Ktosiek bedzie tym moim najcudowniejszym urodzinowym prezentem :-) To moja druga ciaza tak jak w suwaczku. Mieszkam obecnie w Gdyni. Rowniez marze zeby dotrwac szczesliwie rozwiazania z Wami do sierpnia.
 
Hej!
Weronika, 24 lata, województwo mazowieckie.
To moja pierwsza ciąża, mam nadzieję, że zostanę z Wami do sierpnia ( termin 08.08.) i urodzę zdrowe Maleństwo :)
 
reklama
Ania, w marcu skoncze 23 lata. Mieszkam w UK od 2006 roku, w Polsce jestem z Pomorza. To moja druga ciąża mam juz synka Brianka który w maju skończy dwa latka.
 
Do góry