reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się:)

reklama
Kasia, mama dwóch chłopców Po dluzszej przerwie oczekujemy mocno kolejnej kruszynki:-) Od 8 lat mieszkamy w UK
 
Ostatnia edycja:
Marta, w sierpniu 26 lat, pochodzę z Podlasia. To moja druga ciąża, pierwsza niestety zakończona na przełomie 6 tygodnia rok temu, brak akcji serca.. Teraz serduszko już bije więc pełna nadziei czekam do sierpnia :-)
 
Hej dziewczyny! Jestem Karolina, lat hmmm i troche :-) A powaznie to w sierpniu skonczylam 32. Moje dzieci to Xavier Jonathan, lat 7 i Xenia Christine, lat 5. Mieszkam W Niemczech (NRW), pochodze z Wielkopolski.
 
Witajcie :) To i ja wreszcie się dopiszę do listy . Ciąża trzecia i jakas luzacka jak na razie ;) Z tego co wiem - pojedyncza tym razem ;)
 
Witam sie i ja :)
Agata, lat 25 :) i 4 dzidzus w drodze ;)
Alex bedzie mial 7 lat w lipcu, Victor 5 w lutym a Emil roczek dzisiaj ;)
 
reklama
Krysia, w marcu 32, pierwsza ciąża, 10 tygodni, jestem z Warszawy, ale czuję się też trochę związana z Manchesterem, UK, bo byłam tam na stypendium i chcę wrócić na staż podoktorancki, po macierzyńskim.
 
Do góry