reklama

Przedszkola w Krakowie

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez megusek, 13 Grudzień 2009.

1. megusek

megusek Fanka BB :)

witam,
    mam nadzieję, że mnie nie przewalicie do innego działu....bo tu jest Kraków przecież! :-p
    Mam pytanko...która mama posłała gdzieś na Nowym Ruczaju dziecko do przedszkola? Czy coś na temat tego ABeeC wiecie? na publiczne nie ma raczej szans...chcemy Kube posłać po Nowym Roku ...polecicie coś?
    Wiem, że można na Was liczyć :tak::tak:

2. Ewitka

Ewitka Majowo-lutowa mama

Mam pytanie odnośnie dobrego przedszkola samorządowego na Krowodrzy, do którego nie trzeba ciągać dziecka wcześnie rano tylko np na 9, a panie będą się dobrze zajmowały dziećmi?

3. reklama
  4. remeny

remeny mama dwóch łobuziaków :)

5. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

kolezanka mieszka niedaleko i jakby poszla -znalazla prace to bedzie chciala poslac tam malego,bo tez maly nie ma szans dostac sie do zwyklego,oni sa zameldowani w innym województwie,dobrze kojaze,ze to przedszkole na czerwonych makow

jak mi sie wydaje,to ty zapisujesz dziecko od ktorej chcesz,ale ta godzina najpozniej moze byc 9,czyli po sniadaniu ,bo pozniej zaczyna sie staly program pracy w przedskolu-zajecia i wtedy wszystkie dzieci juz musza byc

6. agatulka25

agatulka25 Mamusia Zuzi i Maksa

moja chodzi na Żuławskiego
    Przedszkola w Krakowie przedszkole nr 44

ja jestem b zadowolona a od wrzesnia posyłam tam młodszą pociechę jak sie uda
    moja jest w grupie 5 i np śniadanie maja o 9 rano

7. megusek

megusek Fanka BB :)

tak, to to przedszkole. Kuba już tam chodzi i jest zadowolony...my też :-)

8. plastelinka5

plastelinka5 Fanka BB :)

a ja mam pytanie o przedszkole w okolicach Borku Fałęckiego,Łagiewnik a najlepiej libertów-sidzina-opatkowice

9. alicja85

alicja85 Zaciekawiona BB

Mogę Ci polecić Przedszkole na ul.Za Targiem . Dokładnego adresu nie znam, ale jest to w okolicy Lea i Kijowskiej.
    Miałam tam dwóch siostrzeńców i byli bardzo zadowoleni.

10. reklama
  11. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

Jak w temacie - szukam jakiegoś małego przedszkola/klubu malucha - niedrogiego - koszt do 300 zł - może byc bez jedzenia na 4-5 godzin (godziny ranne)- zalezy mi zeby było do 10 dzieci (moja strasznie choruje). Przedszkole w Krakowie - dzielnice Nowa Huta, Mistrzejowice, Czyżyny, Pradnik CZerwony. Jesli ktos słyszal to bede niezmiernie wdzięczna.

12. loli

loli Fanka BB :)

Ostatnio rozmawiałam z Dorotą Z., jej synek chodzi do prywatnego , tam koło Anki gabinetu, Dorota jest bardzo zadowolona, są małe grupy.
    Mogę podpytać coś więcej.

Poleć forum