reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkola w Krakowie

Kochane macie jakieś doświadczenia z przedszkolami na Głowackiego, Jadwigi z Łobzowa lub Budryka?
 
reklama
Witam Drogie Mamy.
Mam w planach niebawem przeprowadzkę na Prokocim, dokładnie ok. ul. Bieżanowskiej. Proszę o opinie, które przedszkole jest tam godne polecenia? Zupelnie nie wiem, gdzie najlepiej zapisać moja 2,5 letnią córke. Zaznaczam, że mala do tej pory nie chodziła do przedszkola i nie chcialabym jej zmieniać placowki w między czasie
Nie znam zupelnie tamtych okolic,dlatego proszę o kontakt mamy, ktore mogłyby mi podpowiedzieć, co, gdzie i jak... A moze czasem miały by i ochotę wybrać się ze mna gdzieś na kawe lub spacerek... Pozdrawiam Aga
 
Witaj!
Widzę, że mamy córki w podobnym wieku (moja z 20.12 :laugh2:). A szukasz prywatnego czy publicznego? Miałam praktyki w przedszkolu na Teligi 28 i od tej 'drugiej strony' było bardzo przyjemne. Oczywiście zależy na jaką panią nauczycielkę się trafi, ale chyba wszystkie ogarnięte. Ale pewnie znajdziesz coś dobrego bliżej ;)
 
Raczej myślę o samorządowym przedszkolu, choćby ze względu na cene pobytu dziecka. Dzięki za opinię o przedszkolu na ul. Teligii, oglądałam je i też na pierwszy rzut wydało mnie sie fajne. Zastanawiam sie jeszcze nad przedszkolem na ul. Bieżanowskiej.
 
Dziewczyny postanowiłam napisać i ostrzec wszytskie inne mamy przed przedszkolem ABeeC na ruczaju na ul. Przemiarki !!!
W życiu nie widziałam ani nie słyszałam o bardziej niekompetentnym przedszkolu !!! A mam 3 dzieci i każde było w innym z racji przeprowadzek... Prowadzą go ludzie myślący tylko o pieniądzach a nie o dobru dzieciaków... Nie wiem nawet co wam napisać, poprostu przedszkole jest dużo dużo poniżej normy i zastanawiam się czy gdzieś tego dalej nie zgłosić, powinni je zamknąć... Żałuję że moje dziecko tam chodziło !!!:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny,

czy wysyłałyście dzieci do któregoś z przedszkoli na Olszy II lub Żabińcu? Albo miałyście z nimi do czynienia "od kuchni"? Praca, praktyki, itp.
Jest tu kilka samorządowych i prywatnych, poszukuję opinii o jednych i drugich.

Z góry dziękuję!
 
reklama
Hej,
Rozważam zapisanie córki do przedszkola Montessori Samodzielny Maluch na ul. Aliny przy Parku Wodnym. Macie jakieś doświadczenie z tym przedszkolem, może słyszałyście jakieś opinie?
Generalnie jestem zainteresowana znalezieniem jakiegoś niepublicznego przedszkola w rejonie Mistrzejowic, Prądnika Czerwonego lub Olszy. Będę wdzięczna za jakieś porady bądź wskazówki, których placówek unikać. ;)
 
Do góry