reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkola w Krakowie

reklama
Czy znacie jakieś dobre przedszkola polsko-angielskie w Krakowie?
Chciałabym, aby moje dziecko uczyło się języka ang. od małego.
Czy możecie mi jakieś polecić?
Będę wdzięczna za pomoc :)
 
Przedszkole Bright Child na ul. Przemysłowej prowadzi naukę w języku polskim i angielskim. Co ważne, mają tam monitoring internetowy. Przedszkole jest nowe, ogólnie bardzo sympatyczne miejsce i właścicielka :) Jestem prawie zdecydowana aby zapisać tam mojego malucha. Wybieram się wcześniej na dzień otwarty przedszkola 23. lutego i wtedy pewnie podejmę ostateczną decyzję ;) Ktoś się wybiera?
 
Ja byłam tam, tak się składa :) Bardzo sympatyczne miejsce i Panie przedszkolanki :) Raczej się zdecyduje zapisać tam swoje dziecko, pomimo, że mieszkam na Ruczaju. Mój synek ma już 3 latka, więc myślę, że to taki optymalny wiek, aby zaczął się uczyć języka angielskiego. Wiem, że dzieci pochłaniają najwięcej wiedzy do piątego roku życia. W tym przedszkolu z tego co się dowiedziałam podchodzą do nauki języka angielskiego poprzez zabawę wg europejskich standardów, więc jestem pozytywnie nastawiona. Ogólnie uważam, że im wcześniej dzieci uczą się języka obcego, tym lepiej. Myślę, że takie dziecko szybciej i chętniej będzie pochłaniało języki obce już w życiu dorosłym, mogę to powiedzieć na podstawie swojego doświadczenia ;-)
 
jest jeszcze z tego co wiem lentkowo, rainbow, ale nie słyszałam dobrych opinii o tych placówkach...o Bright Child nie słyszałam w sumie nic, to chyba jakieś nowe przedszkole.
 
Na stronie przedszkola Bright Child wyczytałam, że za miesiąc trzeba zapłacić prawie tyle co ja za państwowe 450 zł od 7.30 do 12.30. .. kurde, ja płacę 400 zł i w ogóle nie jestem zadowolona, do nauki angielskiego mojego dziecka muszę dopłacać! Mam wrażenie, ze wszystko co państwowe to kicha...służba zdrowia, szkoła, urzędy, pkp itdd...:-(
 
W rejonie Mistrzejowic jest przedszkole Akademia Skrzatów , gdzie w ramach czesnego mają dwa języki - angielski i hiszpański. Przyjmują dzieci już od 2-go roku życia, jest kameralnie i nauczycielki naprawdę wkładają całe serce w pracę z dziećmi i opiekę nad nimi. Polecam, chodzi tam moja córka i ciężko ją zabrać z tego przedszkola gdy przychodzę po nią do domu :)
 
Moje dziecko od września będzie chodzić do Childrens English Centre to przedszkole naprawdę jest na wysokim poziomie. Rozmawiałam z właścicielką widać, że dziewczyna chce to prowadzić rzetelnie. Do 6 godzin mają za darmo , mają kamerki, język angielski z native speakerem. Więcej można zobaczyć na www.cec.edu.pl to ich strona.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry