reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkola w Krakowie

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
witam,
mam nadzieję, że mnie nie przewalicie do innego działu....bo tu jest Kraków przecież! :-p
Mam pytanko...która mama posłała gdzieś na Nowym Ruczaju dziecko do przedszkola? Czy coś na temat tego ABeeC wiecie? na publiczne nie ma raczej szans...chcemy Kube posłać po Nowym Roku ...polecicie coś?
Wiem, że można na Was liczyć :tak::tak:
 
reklama
Mam pytanie odnośnie dobrego przedszkola samorządowego na Krowodrzy, do którego nie trzeba ciągać dziecka wcześnie rano tylko np na 9, a panie będą się dobrze zajmowały dziećmi?
 
witam,
mam nadzieję, że mnie nie przewalicie do innego działu....bo tu jest Kraków przecież! :-p
Mam pytanko...która mama posłała gdzieś na Nowym Ruczaju dziecko do przedszkola? Czy coś na temat tego ABeeC wiecie? na publiczne nie ma raczej szans...chcemy Kube posłać po Nowym Roku ...polecicie coś?
Wiem, że można na Was liczyć :tak::tak:
kolezanka mieszka niedaleko i jakby poszla -znalazla prace to bedzie chciala poslac tam malego,bo tez maly nie ma szans dostac sie do zwyklego,oni sa zameldowani w innym województwie,dobrze kojaze,ze to przedszkole na czerwonych makow

Mam pytanie odnośnie dobrego przedszkola samorządowego na Krowodrzy, do którego nie trzeba ciągać dziecka wcześnie rano tylko np na 9, a panie będą się dobrze zajmowały dziećmi?
jak mi sie wydaje,to ty zapisujesz dziecko od ktorej chcesz,ale ta godzina najpozniej moze byc 9,czyli po sniadaniu ,bo pozniej zaczyna sie staly program pracy w przedskolu-zajecia i wtedy wszystkie dzieci juz musza byc
 
Mam pytanie odnośnie dobrego przedszkola samorządowego na Krowodrzy, do którego nie trzeba ciągać dziecka wcześnie rano tylko np na 9, a panie będą się dobrze zajmowały dziećmi?

moja chodzi na Żuławskiego
Przedszkola w Krakowie przedszkole nr 44

ja jestem b zadowolona a od wrzesnia posyłam tam młodszą pociechę jak sie uda
moja jest w grupie 5 i np śniadanie maja o 9 rano
 
kolezanka mieszka niedaleko i jakby poszla -znalazla prace to bedzie chciala poslac tam malego,bo tez maly nie ma szans dostac sie do zwyklego,oni sa zameldowani w innym województwie,dobrze kojaze,ze to przedszkole na czerwonych makow
tak, to to przedszkole. Kuba już tam chodzi i jest zadowolony...my też :-)
 
Mam pytanie odnośnie dobrego przedszkola samorządowego na Krowodrzy, do którego nie trzeba ciągać dziecka wcześnie rano tylko np na 9, a panie będą się dobrze zajmowały dziećmi?

Mogę Ci polecić Przedszkole na ul.Za Targiem . Dokładnego adresu nie znam, ale jest to w okolicy Lea i Kijowskiej.
Miałam tam dwóch siostrzeńców i byli bardzo zadowoleni.
 
Jak w temacie - szukam jakiegoś małego przedszkola/klubu malucha - niedrogiego - koszt do 300 zł - może byc bez jedzenia na 4-5 godzin (godziny ranne)- zalezy mi zeby było do 10 dzieci (moja strasznie choruje). Przedszkole w Krakowie - dzielnice Nowa Huta, Mistrzejowice, Czyżyny, Pradnik CZerwony. Jesli ktos słyszal to bede niezmiernie wdzięczna.
 
reklama
Ostatnio rozmawiałam z Dorotą Z., jej synek chodzi do prywatnego , tam koło Anki gabinetu, Dorota jest bardzo zadowolona, są małe grupy.
Mogę podpytać coś więcej.
 
Do góry