reklama
 1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

  Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

  Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

  Zamknij powiadomienie

Przedszkola w Krakowie

Temat na forum 'Przedszkola' rozpoczęty przez monis250, 19 Luty 2007.

 1. editkl

  editkl

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jeżeli chodzi o przedszkole w rejonach Nowej Huty, Prądnika to polecam ci Malutkowo na Łepkowskiego. Maja córka tam chodzi. Jest bardzo szczęśliwa jak idzie do przedszkola. Nauczycielki są doświadczone i maja podejście do dzieciaków, można tez się poradzić jak jest jakiś problem. podoba mi się też oferta zajęć w przedszkolu. Mam pewność że dziecko nie tylko się bawi ale również poznaje świat.
   
 2. markice

  markice

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Malutkowo jest ok. Mój dzieciak tam chodził i był bardzo zadowolony. Za rok wysyłam tam maja córkę
   
 3. reklama
 4. anniasik

  anniasik

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moja r chodzi do Malutkowa i jesteśmy zafascynowane tym przedszkolem. Jest tam bardzo fajna atmosfera. Dzieciaki uczą się bawiąc. Jest sporo zajęć do wyboru. Do tego Panie Przedszkolanki sa mocno zaangażowane w rozwój dzieciaków. jeszcze nigdy nie słyszałam że było nudno a wręcz odwrotnie prawie codziennie słyszę: mamo nie uwierzysz co dzisiaj robiłam......:)
   
 5. majka1233

  majka1233

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Spokojnie zapisuj do Fair Play. Moja córka chodzi do placówki przy Dekerta 24 i nawet w weekendy chce chodzić do przedszkola :) Już od samego początku nam się spodobało. Córka bardzo się rozwinęła sportowo. Kadra super, dużo fajnych rzeczy podpowiadają. Dostrzegają talenty dzieciaków i naprowadzają na dodatkowe zajęcia w razie czego. Czesne z punktu widzenia lokalnego rynku bardzo niskie. Około 300 – 350 złotych na korzyść rodziców.
   
 6. magdaszlab

  magdaszlab

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moja córka chodził do żłobka malutkowo na kluczborskiej. I byłam bardzo zadowolona. Bardzo miłe panie i widać że opiekują się każdym dzieckiem. jestem spokojna o nią jak jest w żłobku.
   
 7. justinasko

  justinasko

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Maje dziecko tez chodzi do Malutkowa tylko że na ul Łepkowskiego. I spokojnie mogę powiedzieć że jest to bardzo fajne przedszkole. Przedszkole jest ładne, kolorowe i wygodne. Kadra jest profesjonalna i nastawiona pozytywnie do dzieciaków. Program tez jest bardzo dobrze ułożony. Spokojnie mogę polecić to przedszkole
   

Poleć forum