reklama

Przedszkola w Krakowie

Od
22 Maj 2017
Postów
1
Odpowiedzi
0
#31
Jak w temacie - szukam jakiegoś małego przedszkola/klubu malucha - niedrogiego - koszt do 300 zł - może byc bez jedzenia na 4-5 godzin (godziny ranne)- zalezy mi zeby było do 10 dzieci (moja strasznie choruje). Przedszkole w Krakowie - dzielnice Nowa Huta, Mistrzejowice, Czyżyny, Pradnik CZerwony. Jesli ktos słyszal to bede niezmiernie wdzięczna.
Jeżeli chodzi o przedszkole w rejonach Nowej Huty, Prądnika to polecam ci Malutkowo na Łepkowskiego. Maja córka tam chodzi. Jest bardzo szczęśliwa jak idzie do przedszkola. Nauczycielki są doświadczone i maja podejście do dzieciaków, można tez się poradzić jak jest jakiś problem. podoba mi się też oferta zajęć w przedszkolu. Mam pewność że dziecko nie tylko się bawi ale również poznaje świat.
 
reklama
Od
11 Październik 2017
Postów
1
Odpowiedzi
0
#33
Moja r chodzi do Malutkowa i jesteśmy zafascynowane tym przedszkolem. Jest tam bardzo fajna atmosfera. Dzieciaki uczą się bawiąc. Jest sporo zajęć do wyboru. Do tego Panie Przedszkolanki sa mocno zaangażowane w rozwój dzieciaków. jeszcze nigdy nie słyszałam że było nudno a wręcz odwrotnie prawie codziennie słyszę: mamo nie uwierzysz co dzisiaj robiłam......:)
 
Od
14 Marzec 2018
Postów
1
Odpowiedzi
0
#34
Moja córka chodził do żłobka malutkowo na kluczborskiej. I byłam bardzo zadowolona. Bardzo miłe panie i widać że opiekują się każdym dzieckiem. jestem spokojna o nią jak jest w żłobku.
 
Od
12 Październik 2018
Postów
1
Odpowiedzi
0
#35
Maje dziecko tez chodzi do Malutkowa tylko że na ul Łepkowskiego. I spokojnie mogę powiedzieć że jest to bardzo fajne przedszkole. Przedszkole jest ładne, kolorowe i wygodne. Kadra jest profesjonalna i nastawiona pozytywnie do dzieciaków. Program tez jest bardzo dobrze ułożony. Spokojnie mogę polecić to przedszkole
 
Od
15 Styczeń 2019
Postów
1
Odpowiedzi
0
#37
Ze swojej strony polecam Ci prywatne przedszkole Eko-Park. Według mnie jest sto razy lepsze niż te o które się pytasz. Wiem, bo moja koleżanka posłała tam córę a teraz przenosi ją właśnie do Eko-Park gdzie chodzi moja. To nie przedszkole a jak drugi dom dla dzieciaków. Bardzo fajne zajęcia, nigdy się nie nudzą a wychodzą zawsze uśmiechnięte
 
Od
28 Luty 2019
Postów
3
Odpowiedzi
0
#38
Ja wybrałam dla dzieci Fair Play w Krakowie bo są bardzo żywiołowe i nie wiem jak rozładować ich energię a w tych przedszkolach jest dużo sportu. Dzieci są teraz wymęczone i szczęśliwe po każdym pobycie w przedszkolu także polecam. Jeśli komuś pasuje lokalizacja to na Łokietka są zapisy.
 
reklama
Od
8 Marzec 2019
Postów
1
Odpowiedzi
0
#39
Według mnie i mojego dziecka przedszkole Malutkowo na kluczborskiej jest w porządku. Ładne duże i kolorowe sale z dużą ilością ciekawych zabawek. Panie są miła i z wspaniałym podejściem do dzieciaków a przy tym bardzo kontaktowe. Mają fajny program i ciekawe zajęcia. Spokojnie można ich polecić
 
reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry