reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Przedszkola w Krakowie

Temat na forum 'Przedszkola' rozpoczęty przez monis250, 19 Luty 2007.

1. editkl

editkl

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeżeli chodzi o przedszkole w rejonach Nowej Huty, Prądnika to polecam ci Malutkowo na Łepkowskiego. Maja córka tam chodzi. Jest bardzo szczęśliwa jak idzie do przedszkola. Nauczycielki są doświadczone i maja podejście do dzieciaków, można tez się poradzić jak jest jakiś problem. podoba mi się też oferta zajęć w przedszkolu. Mam pewność że dziecko nie tylko się bawi ale również poznaje świat.

2. markice

markice

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Malutkowo jest ok. Mój dzieciak tam chodził i był bardzo zadowolony. Za rok wysyłam tam maja córkę

3. reklama
  4. anniasik

anniasik

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja r chodzi do Malutkowa i jesteśmy zafascynowane tym przedszkolem. Jest tam bardzo fajna atmosfera. Dzieciaki uczą się bawiąc. Jest sporo zajęć do wyboru. Do tego Panie Przedszkolanki sa mocno zaangażowane w rozwój dzieciaków. jeszcze nigdy nie słyszałam że było nudno a wręcz odwrotnie prawie codziennie słyszę: mamo nie uwierzysz co dzisiaj robiłam......:)

5. majka1233

majka1233

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Spokojnie zapisuj do Fair Play. Moja córka chodzi do placówki przy Dekerta 24 i nawet w weekendy chce chodzić do przedszkola :) Już od samego początku nam się spodobało. Córka bardzo się rozwinęła sportowo. Kadra super, dużo fajnych rzeczy podpowiadają. Dostrzegają talenty dzieciaków i naprowadzają na dodatkowe zajęcia w razie czego. Czesne z punktu widzenia lokalnego rynku bardzo niskie. Około 300 – 350 złotych na korzyść rodziców.

6. magdaszlab

magdaszlab

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja córka chodził do żłobka malutkowo na kluczborskiej. I byłam bardzo zadowolona. Bardzo miłe panie i widać że opiekują się każdym dzieckiem. jestem spokojna o nią jak jest w żłobku.

7. justinasko

justinasko

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Maje dziecko tez chodzi do Malutkowa tylko że na ul Łepkowskiego. I spokojnie mogę powiedzieć że jest to bardzo fajne przedszkole. Przedszkole jest ładne, kolorowe i wygodne. Kadra jest profesjonalna i nastawiona pozytywnie do dzieciaków. Program tez jest bardzo dobrze ułożony. Spokojnie mogę polecić to przedszkole

Poleć forum