reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkola w Krakowie

witam sie i ja:)

ja poszukuję opinii / informacji nt. przedszkoli:

1) samorządowe nr 179 na ul. Sanockiej
2) samorządowe nr 99 na os. Stalowym
3) prywatne nr 11 - Prywatne Przedszkole nr 11 w Krakowie

moze którejś z Was dziecko / dzieci uczęszczają do któregoś z tych przedszkoli i moze cos napisać?

będę wdzięczna za każdą opinię...

i mam jeszcze pytanie co do rekrutacji do samorządowych, bo jakoś nie do końca zrozumiałam - wskazujemy 3 przedszkola, wyniki rekrutacji dostajemy tylko z przedszkola "nr 1". Jeżeli dziecko nie dostanie się do przedszkola "nr 1", to co sie dzieje dalej? pozostałę dwa przedszkola wogóle "wiedzą" ze zostały wskazane jako rezerwowe? przekłada sie to jakoś na szanse dostania sie dziecka do nich, jeżeli nie dostało się do tego "pierwszego"?

Odradzam prywatne nr 11 - Prywatne Przedszkole nr 11 w Krakowie - moja córka i syn mojej siostry na próbę chodzili tam tydzień, porażka, w porównaniu ze zwykłym, samorządowym przedszkolem integracyjnym. Właścicielka może pięknie zachwala i opowiada, ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Moje dziecko mialo zakaz opowiadania w domu, co się dzieje w przedszkolu, moja siostra była świadkiem krzyczenia na dzieci (weszła niezauważona na teren przedszkola, kolejny minus), mały 4-latek siostry został wyproszony z zajeć przy stoliku, bo się kręcił, obiady przywożone przez firme cateringową pozostawiały dużo do życzenia, itd., mogłabym jeszcze sporo pisać. Dzieci nasze dokończyły edukację przedszkolną w przedszkolu nr 104 na os. Hutniczym, teraz wychodzi z niego moja młodsza córka, jest bardzo dobrze przygotowana do szkoły, za 3 lata zapiszę moje trzecie dziecko też do 104
 
reklama
Czy znacie jakieś dobre przedszkola polsko-angielskie w Krakowie? Najlepiej Podgórze, Kazimierz ewentualnie...koniecznie z nauką języka angielskiego.
Chciałabym, aby moje dziecko uczyło się języka ang. od małego.
Czy możecie mi jakieś polecić?
Będę wdzięczna za pomoc :)
 
Przedszkole Bright Child na ul. Przemysłowej prowadzi naukę w języku polskim i angielskim. Mają tam monitoring internetowy. Przedszkole jest nowe, bardzo sympatyczne miejsce. Jestem prawie zdecydowana aby zapisać tam mojego malucha. Wybieram się wcześniej na dzień otwarty przedszkola 23. lutego i wtedy pewnie podejmę ostateczną decyzję ;)
 
Byłam tam, tak się składa :) Bardzo sympatyczne miejsce i Panie przedszkolanki :) Raczej się zdecyduje zapisać tam swoje dziecko, pomimo, że mieszkam na Ruczaju. W tym przedszkolu, z tego co się dowiedziałam uczą języka angielskiego głównie poprzez zabawę, więc jestem pozytywnie nastawiona :) Monitoring internetowy to super sprawa, naprawdę, rzadko się spotyka takie rozwiązania w Krakowie i chyba w Polsce ogólnie.
 
Czy znacie jakieś dobre przedszkola polsko-angielskie w Krakowie? Najlepiej Podgórze, Kazimierz ewentualnie...koniecznie z nauką języka angielskiego.
Chciałabym, aby moje dziecko uczyło się języka ang. od małego.
Czy możecie mi jakieś polecić?
Będę wdzięczna za pomoc :)
Co prawda nie w Podgórzu, ale naprawdę świetne
Rainbow - Przedszkole Kraków, Przedszkole niepubliczne, Przedszkole angielski Bronowice
Troje znajomych dzieci tam chodziło, gdyby było mnie stać moje córki tez bym tam zapisała.
 
A ja bym chciała zapisać mojego synka do przedszkola bright child na przemysłowej. Niestety nie znam nikogo, kogo dzieci by tam chodzily. mozecie mi napisac cos o tym przedszkolu? Z góry dziękuje!
 
reklama
A ja bym chciała zapisać mojego synka do przedszkola bright child na przemysłowej. Niestety nie znam nikogo, kogo dzieci by tam chodzily. mozecie mi napisac cos o tym przedszkolu? Z góry dziękuje!

myślę, że bez obaw możesz zapisać swoje dziecko do tego przedszkola :). Grupy są niewielkie – co wg mnie jest ogromną zaletą. Dla mnie ważne było również to, aby synkowi podawano zdrowe jedzenie, bo od najmłodszych lat chcę mu wpajać do główki, że to jest niezwykle ważne – w tym przedszkolu nie było z tym problemu. Zajęcia też naprawdę ciekawe i edukujące dzieciaki.
 
Do góry