reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkolaki :)

no a jednak dzisiaj bylo gorzej.... mlody juz wiedzial z czym to sie je... i juz rano jak zaczelam go ubierac lamentowal ze papa nie..... :( no ale dal sie ubrac bez walki, chyba wie ze ze mna nie ma sensu walczyc... jak jechalismy autobusem to mowil "do domu" a jak juz szlismy sciezka do przedszkola to zaczal lkac..... przy szafce mialczal,ale przebralam go bez problemu, ale zdecydowalam ze sie z nim rozstane w holu... nie szlam z nim do sali, wziela go Pani... przytulila, powiedzialam ze przyjade po niego i poszlam... ech dzisiaj tez mi smutno.... ale wiem ze tak jest najlepiej dla niego bo nauka zycia w spoleczenstwie wsrod rowiesnikow jest najwazniejsza na tym etapie rozwoju...
 
reklama
dzisiaj tez byl placz, zaprowadzilam go dzisiaj do salki na gorze, z domu wiaz ulubionwgo pluszowego krolika i butelke, usiadl w sali przy stoliku i zaczal ksiazeczke ogladac, zwrocil sie w moja strone zaplakany i podbiegl po butelke, mnie olał ... no to poszlam, uff

ps. chyba tu jakis pamietnik prowadze...
 
Moja droga Karlam. Bywasz tu tak żadko, że nie miałyśmy jak cię powiadomić o tym. A zresztą chyba musialaś mieć od samego początku dostęp do zamkniętego, bo inaczej nie mogłabyś tam wejść. Ale mam nadzieję, że teraz będziesz częściej zaglądać na BB ;-):-D
 
Moja droga Karlam. Bywasz tu tak żadko, że nie miałyśmy jak cię powiadomić o tym. A zresztą chyba musialaś mieć od samego początku dostęp do zamkniętego, bo inaczej nie mogłabyś tam wejść. Ale mam nadzieję, że teraz będziesz częściej zaglądać na BB ;-):-D

Mialam dostep kiedys ale nie wiem czy dalej mam bo to chyba nie jest ten watek "dzien po dniu..."?
 
reklama
aha no to rozumiem , tylko ze tam piszemy o wszystkim a ja tak pomyslalam ze osobny watek przedszkolowy by sie przydal dla nas i dla przyszlym przedszkolakow ;-)
 
Do góry