reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkolaki :)

reklama
no z Michasiem dzisiaj byla tragedia. Do przedszkola zaprowadzil go Pawel i niestety byla awantura okropna..... mysle ze to tez przez weekendowa przerwe.... ech chyba lepiej jak ja go zaprowadzam... mam nadzieje ze juz jutro bedzie lepiej... dzisiaj zadzwonilam do przedszkola zapytac jak mlody, Pani poleciala na pietro zobaczyc i wrocila z pocieszeniem ze zjadl sniadanko a teraz bawi sie z pania plastyczka w wycinanki i naklejki :)
 
Najważniejsze, że w ciągu dnia nie płacze i potrafi zająć się zabawą:tak:, a rozstania............ cóż, zawsze bywaja trudne, kiedys i do tego się przyzwyczai;-)
 
Witam
mam ogromną prośbę do wszystkich bb-mam, których dzieci uczęszczają do żłobka, lub przedszkola, a nie ukończyły jeszcze 3-go roku zycia.
Bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety-moich badań do pracy magisterskiej.
Pewnia niejedna z Was była w podobnej sytuacji, mam nadzieję, ze moja prośba spotka się ze zrozumieniem;-)
Z góry dziękuję za każdą wypełniona ankietę.

Pozdrawiam madzix

http://www.ankietka.pl/ankieta/31184/opieka-nad-dzieckiem-do-lat-3-a-praca-zawodowa-matek.html

P.S. W razie pytań/wątpliwości proszę o wiadomość prywatną, z chęcia odpowiem na kazde pytanie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry