reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkole a pampersy

Ewcia1998

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2021
Postów
55
Czesc już nie nie wiem co robić syn w listopadzie kończy 4 latka a dalej chodzi w pampersach już nie liczę ile razy próbowałam go odłuczyc. Robi siku do nocnika ale kupki nie chce a gdy założę mu majteczki i spodnie to zaraz robi. Chciałam go dać do przedszkola ale może być problem bo nie jest odpieluchowany. Juz nie wiem co mam robić
 
reklama
Po nocy ma pełną pieluchę teraz posadziłam go na nakładkę na tolaete i ładnie zrobił i siusiu i kupkę ale jak założyłam same spodnie bez pampersa to znowu narobił chociaż tłumaczyłam mu że jak chce mu się siusiu albo kupkę to żeby zawołał
 
To moim zdaniem warto udać się do lekarza.
Zastanowiłabym się też nad wizytą u psychologa.

PS. To normalne, że wpadki będą się zdarzać. Trzeba wziąć tydzień urlopu i być konsekwentnym.
 
Też bym poleciła lekarza. U mojego 4letniego syna w grupie w przedszkolu jest jeden chłopczyk z pampersem, cały rok szkolny nawet w przedszkolu nie zaczął robić na WC.
4 latek to już duże dziecko, wie kiedy musi sie zalatwic. wpadki mogą się zdarzyć, ale to raczej bardzo rzadko.
 
Czesc już nie nie wiem co robić syn w listopadzie kończy 4 latka a dalej chodzi w pampersach już nie liczę ile razy próbowałam go odłuczyc. Robi siku do nocnika ale kupki nie chce a gdy założę mu majteczki i spodnie to zaraz robi. Chciałam go dać do przedszkola ale może być problem bo nie jest odpieluchowany. Juz nie wiem co mam robić
U mnie jest podobnie. Syn ma 4lata siku robi w toalecie ale kupę już nie . Trzeba mu założyć pampersa i chowa się za stołem oparty o wysunięte krzesło i oglądając bajkę robi w ten sposób kupę. A od września idzie już do przedszkola.
 
reklama
A jakby dziecku postawić nocnik tam, gdzie zwykle robi kupę? I ściągnąć wszystko - niech biega całkiem na golasa.
 
Do góry