reklama

Przedszkole Krakow

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez ksaerong, 12 Sierpień 2016.

1. ksaerong

ksaerong Początkująca w BB

Witam serdecznie,

Poszukuję opinii / informacji nt. przedszkoli:

1) Pod Magnolia, os. 2 Pulku Lotniczego
    2) Pod Magnolia, ul. Czyzynska 21
    3) Bajka, osiedle Urocze

będę wdzięczna za każdą opinię:)

2. lalena84

lalena84 Zaciekawiona BB

Moje dziecko chodzilo od 2 rz na janickiego (pod magnolia), teraz ta grupa jest przenesiona do parku lotnikow. Nie polecam, przez poltora miesiaca dziecko mi sie darlo jak szlo do przedszkola -myslalam adaptacja, na 14 pazdziernika panie dosly czekoladki i o dziwo dziecko zaczelo chciec chodzic do przedszkola i przestalo sikac w majtki (byl odpieluchowany juz 2 miesiace wczesniej w domu przypadki posikania zdazaly sie raz na tydzien, a nie 4 razy w ciagu dnia w przedszkolu)
    Potem juz bylo spoko, dziecko chcialo chodzic.

W maju zlozylam wypowiedzenie, gdyz dostalismy sie do przedszkola publicznego, dwa dni później zaprowadzalam dziecko z krzykiem do przedszkola

Grupe prowadza p. Iwonka i p agatka, takie mlode laski, ktore chyba nie mialy doswiadczenia, pozatym pewnie menadzerka naciskala.
    Mam kontakt z mamami dzieci ktore tam chodzą, nie zmieniaja przedszkola, dzieci poszly do innych grup, wiem ze wymegocjowaly lepsze ceny

3. reklama
  4. lalena84

lalena84 Zaciekawiona BB

Dodam, ze teraz jestesmy w panstwowym i jestem bardzo zadwolona, co prawda nie ma tam tyle ...hmm atrakcji typu dzien zielony, ale dzieciaki sa zadbane, duzo sie ucza, a ja jestem spokojna bo dziecko sie ada, ptowalo "tylko"pare dni,
    Jednak doswiadczenia i odpowiedniego podejscia nie da sie pominąć

5. ksaerong

ksaerong Początkująca w BB

Dziekuje za informacje, a czy ma Pani jakies informacje odnosnie placowki na os. 2 pulku lotniczego albo na os. uroczym przedszkole Bajka. Ja chociaz bym chciala to w tym roku niemam szans na uzyskanie przedszkola panstwowego gdyz dopiero teraz zaczelam aplikowac a wiem ze do takich przedszkoli sklada sie podania juz od marca. Ja niestesty dopiero 2 tygodnie temu dowiedzialam sie ze przenosza mnie na kontrakt do Polski, Krakowa, obecnie mieszkam za granica, wiec jak sie domyslam za duzego wyboru juz niemam. Wysylalam podanie do prawie wszystkich przedszkoli prywatnych w okolicach czyzyn, nowej huty, mistrzejowic, al. 29 listopada, bo tak bedzie mi najblizej z pracy, ale tylko te 3 placowki o ktorych wspominam powyzej odpisaly ze maja jeszcze wolne miejsca. Niemam doswiadczenia jeszcze z przedszkolami w Krakowie wiec boje sie o wszystko ale mysle ze zawsze bedzie cos nie tak nie da sie zeby bylo idelanie wazne zeby dzieciaki byly pod dobra opieka i nie meczyly sie w przedszkolu.

6. lalena84

lalena84 Zaciekawiona BB

Nie, niemam zadnych informacji , ale tak jak pisalam, ja sie strasznie przycielam na tym przedszkolu, choc jak pisalam znajomi posylaja dalej tam dzieci i nie zmienili przedszkola choc mieli okazję.

Bede dalej mowila, że nie warte jest tych pieniędzy co sie tam placi, moge tylko doradzić by od razu z wszystkim isc do menadzerkk , bo ja probowalam rozmawiac z wychowaczyniami i przyniosło to taki efekt nie inny.

Znajoma z placu zabaw bardzo chwalila sobie przedszkole sportowe Filemonki, to tez sa te okolice, ald tak jak Pani pisala pewnie z miejscami nieciekawie.
    Przepraszam za bledy, pisse z tel:)

Poleć forum