reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przedszkole Wroclaw od wrzesnia

reklama
Moja Maja zaczęła chodzić gdy miała 3 latka - musiała, bo ja poszłam do pracy. Uważaz jednak, że to mimo wszystko troszke za wczesnie, alr to przede wszystkim zależy od charakteru dziecka - czy woli trzymac się mamy czy chetniej bryka z rówieśnikami.
Maja chodzi teraz do P. nr 59 we Wroclawiu na ul. Narcyzowej - jesli mieszkasz w tych okolicach to SZCZERZE polecam to przedszkole!
 
czy są jeszcze jakieś mamy z wrocławia które maja doświadczenia z przedszkolami w tym cudownym mieście? :tak::tak::tak:

a co z prywatnymi przedszkolami?

my niedługo staniemy przed wyborem placówki, a zasadzie nie znamy opinii o żadnym wrocławskim przedszkolu.
 
Moja córka chodzi do prywatnego przedszkola w Kiełczowie koło Psiego Pola we Wrocławiu .Na razie zapowiada sie super.
 
Do góry